Kaş şekillendirme ve kaş alma fiyatlarını öğrenmek için KolayRandevu websitemizi ziyaret edebilir ya da KolayRandevu mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.


Kişilerin yüzüne yakışan saç kesimlerini tercih etmesi kadar önemli olan bir diğer unsur da en uygun kaş modelleri arasından seçim yapmak dersek yanlış olmaz. Hele ki bir de kişinin bakışından tutun da jest ve mimiklerine kadar etki eden kaşlar için en ideal seçimi yapmak istiyorsan; işi gücü bırak ve yazının devamına bir göz at deriz. Senin için ideal olan modelleri belirledikten sonrası inan ki gerisi çok kolay.

Yuvarlak Yüzler

Yüz şekline göre kaş modelleri arasında en çok tercih edilen geniş açılı ve hafif kavisli modeller genellikle yuvarlak yüz hattına sahip kadınlar tarafından tercih ediliyor. Özellikle de daha belirgin olmasını istersen hemen bir adet kontur kalemi de almayı ihmal etme.

Kalp Modelli Yüzler

2019 kaş modelleri senin de çok iyi bildiğin gibi kalın ve gür kaşları kapsıyor ama üzgünüm tatlım, yüz şeklin kalp ise maalesef senin asla böyle kaşların olmayacak. Eğer öyle bir düşüncen varsa hemen aklından çıkar ve orta kalınlıkta kullanılan modelleri dene.

Oval Yüzler

Oval yüze nasıl çoğu saç modeli yakışıyorsa aynı durum kaş modelleri için de geçerli. 2019 kaş modelleri arasından en çok hoşuna gideni deneyebilirsin. Korkacak hiçbir şey yok çünkü şahane bir yüze sahipsin tatlım.

Kare Yüzler

Gelelim en iddialı yüz modeli olan kare hatlara. Valla bu durum iyi mi kötü mü, net konuşmak zor. Diğer hatlara oranla hem makyaj yapmayı hem saç modellerini hem de kaşlarına özen göstermen lazım çünkü yeterince “ben buradayım” diyen keskin hatların var. Kesinlikle abartı kavislere sahip, çok kalın kaşları kullanma. Daha yumuşak ve yukarı doğru taranmış kaşlar senin için en ideali.

Uzun Yüzler

Uzun bir yüz hattın varsa hem saç kesimini hem de kaş şekillendirmeni dikkatli yapmalısın. Orta veya çok uzun saç modellerini yine uzun ve uç kısmı belli belirsiz kavislerle dengeleyebilirsin ama hemen söyleyelim sakın tam ortadan bir kavis yaptırma. Unutma, uca doğru ama belli belirsiz.


Kaş şekillendirmek her baba yiğidin harcı değil. Kaş yapayım derken göz çıkarma olayı tam olarak da buraya oturuyor. Sen en iyisi yakınlarında yer alan güzellik salonları için Kolay Randevu üzerinden bir araştırma yap. Tercih edebileceğin güzellik işletmeleri arasından hemen randevu al ve bir an önce yılın en iyi kaş modellerinden birine sahip ol.

Anahtar Kelimeler: kaş modelleri, Yüz şekline göre kaş modelleri, 2019 kaş modelleri, güzellik salonları ve kuaförler


Kolay Randevu