Ağda (Bölgesel) Fiyatları

Furkan Yazoğlu - Hair Design Studio

Batı Mahallesi Erol Kaya Caddesi No:20/2 İstanbul Ağda (Bölgesel) > Pendik Ağda (Bölgesel)34890
: Tüm çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü. Furkan Bey ve ekibine tekrar teşekkür ediyorum....
+908503037239
40TL +40TL 'den başlayan
B&A Güzellik Merkezi

B&A GÜZELLİK MERKEZİ Ankara Ağda (Bölgesel) > Çankaya Ağda (Bölgesel)06420
Kolay Randevu'ya özel %5 indirim!
: Toprak hanima teşekkürlerimi iletiyorum aşırı derecede coook memnun kaldım tekra...
+908503038962
Sun Love Beauty&Solarium

Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No: 46 Zemin Kat (Garanti Bankası yanı) İstanbul Ağda (Bölgesel) > Beylikdüzü Ağda (Bölgesel)34520
: Azize her zaman ki gibi harikasin...
+902129092749
70TL +70TL 'den başlayan
Duygu Kerman Güzellik ve El Ayak Bakım Merkezi

Paşakonak mah 1040 sok no24 A blok kat:1 daire:5 Balıkesir Ağda (Bölgesel) > Bandırma Ağda (Bölgesel)10200
: 10 yıldız olsa ona tıklardım Özlem hanım yıldız ...
+908503038098
20TL +20TL 'den başlayan
Eylül Öztürk Nail Spa Tuzla

Postane Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 5T D:1 66 Tuzla Port Avm İstanbul Ağda (Bölgesel) > Tuzla Ağda (Bölgesel)34940
: müthiis güler yüzlü biriydi, tırnaklarımdan da çok memnun kaldım...
+908503037458

Sorgunuza uyan kampanya bulunmamaktadır.

Ağda (Bölgesel)

Birbirinden farklı epilasyon yöntemleri ile istenmeyen tüylerden kurtulmak aslına bakarsanız pek çok kadın için hayati önem taşıyor. Genel olarak bu konuyu ele aldığınızda hem sağlık hem de görsellik açısından kişisel bakımına önem verenlerin ilk yöneldiği temizlenme yöntemi, kadının var olduğu günden bu yana asla önemini yitirmeyen ağdalar oluyor. Onlarca çeşidi ile kişisel bakımın önemli bir bölümünü kapsayan ağdalar hakkında merak edilen konuları yazının devamında inceleyebilirsiniz.

Ağda Kullanımı

Her yaştan kadının kullanabildiği ağda yöntemi ile kısa sürede sizi rahatsız eden tüylerden kurtulabiliyorsunuz. Kullanım açısından ağda türüne göre farklı yöntemler bulunuyor ve pek çoğu aynı mantık ile ilerliyor. Kolaylık açısından da sıklıkla tercih edilen sir ağda sayesinde kısa sürede kişisel temizliğinizi bitirmek için yapmanız gereken ilk işlem ağdayı ısıtmak. Yakmayan ancak soğuk da olmayan bir kıvama geldiğinde tüylerin çıkış yönünün tersine doğru sürerek, bant veya el yardımı ile yine ters yönden çekerek kullanabilirsiniz. Bu işlem hangi bölgeye yapılırsa yapılsın ağda ne kadar çabuk biterse yumuşaması az olacağı için en iyi sonuçları verir.

Ağda Türleri

Genellikle bölgesel ağda konusunda kullanılabilen ağdalar 2 farklı türe ayrılır. Birincisi spatula yardımı ile sürülen geleneksel ağda ikincisi ise elle ısıtılan ağda bantları. Geleneksel ağdalar işini biraz daha profesyonel yapmak isteyen kadınların ilk tercihi olurken, ağda bantları hemen hemen herkesin çok kısa sürede temizlenmesine yardımcı olabilir. Kendi içinde de cilt tipine göre şekillenen bu kolay kullanımlı ağda fiyatları markadan markaya değişiklik gösterebilir. Hem ilk defa hem de kendi başına bu işlemi yapacaklara ağda tavsiyeleri vermek gerekirse ilk deneyim kesinlikle ağda bantları ile olmalı ki hatta yapamama ihtimalinize karşı işin uzmanları ile çalışmanızda fayda var. Bu konuda yardım almak isterseniz Kolay Randevu üzerinden size en yakın güzellik salonundan basit birkaç işlemle randevu alabilirsiniz.

Ağda Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ergenlik dönemi ile başlayan tüylenme sorununa belli periyotlar ile çözüm bulabilen ağda için tavsiye edilebilecek birkaç önemli detay var. İlk verilebilecek ağda önerileri arasında kesinlikle epilasyon yapılacak bölgenin ıslak veya nemli olmaması geliyor. İster sir ağda isterseniz de geleneksel ağda kullanıyor olun dikkat edilecek ikinci şey; tüylerin çıkış yönünün tersine doğru sürülmesi veya yapıştırılması. Sürülen ağda öneri için çekiş hızına özen göstermelisiniz. Ne hızlı ne de çok yavaş çekilmemeniz gereken ağda bitiminden sonra mutlaka cildi nemlendirin.

Ağda Fiyatları

Kuaförler veya güzellik merkezlerinden yaptırabileceğiniz ağda fiyat listesi hakkında genel bilgi vermek gerekirse; bölgeden bölgeye değiştiğini bilmelisiniz. Her bölgenin ağda fiyat bilgisi kullanılan miktar ve zorluğa göre şekillenebilir. Aynı zamanda ağda ücret politikası kuaförünüzün seçtiği markaya göre de şekillenebilir. Net fiyat verilememekle beraber en ucuz ağda ücretleri kaş veya bıyık bölgesini kapsar demek mümkün. Eğer komple vücut ağdası yaptırmak isterseniz de paket halinde sunulan ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Ağda kampanyalarını ve ağda fiyatlarını öğrenmek için Kolay Randevu websitesini ziyaret edebilir ya da KolayRandevu mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kolay Randevu Blog

İstenmeyen Tüylerden Kurtulma Yöntemleri

İstenmeyen tüylerle hepimizin başı dertte. Artık erkeklerin bile rahatsızlık duyup farklı tüy alma yöntemleri için adım attığı bugünlerde bir bakalım senin için neler yapabiliriz. Hangi yöntemlerle bu

Batık Tüylerden Kurtulmak İçin Doğal Yöntemler ve Kürler

Havalar sıcacık şöyle eteğini giyip salına salına yürüyeyim diyorsun ama o da ne, ağdan gelmiş. Hadi ağdayı yaptırdın şimdi rahatım diyorsun bu seferde sinir bozucu batıkların gözüküyor. Kadın olmak z

Kuş Gibi Hafifleyeceğiniz Ağdalı Çözümler

Güzelleşmek ve kişisel bakım adına kadınların uygulamış olduğu birçok yöntem sıralayabiliriz. Bunların başında cilt bakım, saç bakımı, tırnak bakımı, makyaj geliyor. En sancılı olanı ise şüphesiz is

Ağda (Bölgesel)

İstanbul Ağda (Bölgesel)Ankara Ağda (Bölgesel)İzmir Ağda (Bölgesel)Antalya Ağda (Bölgesel)Bursa Ağda (Bölgesel)Kahramanmaraş Ağda (Bölgesel)Eskişehir Ağda (Bölgesel)Aydın Ağda (Bölgesel)Kocaeli Ağda (Bölgesel)Muğla Ağda (Bölgesel)Adana Ağda (Bölgesel)Konya Ağda (Bölgesel)Mersin Ağda (Bölgesel)Tekirdağ Ağda (Bölgesel)Hatay Ağda (Bölgesel)Sakarya Ağda (Bölgesel)Manisa Ağda (Bölgesel)Balıkesir Ağda (Bölgesel)Gaziantep Ağda (Bölgesel)Erzurum Ağda (Bölgesel)Zonguldak Ağda (Bölgesel)Kayseri Ağda (Bölgesel)Şanlıurfa Ağda (Bölgesel)Osmaniye Ağda (Bölgesel)Edirne Ağda (Bölgesel)Elazığ Ağda (Bölgesel)Kırıkkale Ağda (Bölgesel)Kastamonu Ağda (Bölgesel)Ordu Ağda (Bölgesel)Nevşehir Ağda (Bölgesel)Tokat Ağda (Bölgesel)Malatya Ağda (Bölgesel)Samsun Ağda (Bölgesel)Yalova Ağda (Bölgesel)Çanakkale Ağda (Bölgesel)Isparta Ağda (Bölgesel)Çorum Ağda (Bölgesel)Iğdır Ağda (Bölgesel)Diyarbakır Ağda (Bölgesel)Van Ağda (Bölgesel)Bolu Ağda (Bölgesel)Uşak Ağda (Bölgesel)Ardahan Ağda (Bölgesel)Mardin Ağda (Bölgesel)Amasya Ağda (Bölgesel)Şırnak Ağda (Bölgesel)Sivas Ağda (Bölgesel)Karaman Ağda (Bölgesel)Düzce Ağda (Bölgesel)Kütahya Ağda (Bölgesel)Kktc Ağda (Bölgesel)Bayburt Ağda (Bölgesel)Kırklareli Ağda (Bölgesel)Batman Ağda (Bölgesel)Denizli Ağda (Bölgesel)Trabzon Ağda (Bölgesel)Bingöl Ağda (Bölgesel)Afyonkarahisar Ağda (Bölgesel)Gümüşhane Ağda (Bölgesel)Rize Ağda (Bölgesel)