Hakkımızda

Kolay Randevu, güzellik sektöründe faaliyet gösteren işletmeler ile müşterilerini bir araya getiren ve hem işletmelerin randevularını daha kolay yönetmelerini, hem de müşterilerin randevularını daha kolay almalarını sağlayan bir platformdur. Temelleri 2015 yılının Ocak ayında Burhan Uğur Çivi ve Candaş Sual tarafından atılan Kolay Randevu, sonrasında Mehmet Kerem Tiryaki'nin de katılımıyla 7 Aralık 2015 tarihinde Kolay Randevu İnternet Hizmetleri Anonim Şirketi adıyla ticari faaliyetlerine başlamıştır.


Müşteri olarak her zaman gittiğiniz ve hizmet aldığınız kuaförden, berberden, güzellik merkezinden, solaryum merkezinden veya spadan randevularınızı çok daha kolay bir şekilde, ister Kolay Randevu web sitesinden, isterseniz de Kolay Randevu mobil uygulamalarını kullanarak alabilirsiniz. 

Alternatif olarak güzelliğiniz/kişisel bakımınız için hizmet almak üzere yeni bir işletme arayışına girdiğinizde de, dilerseniz yakınlarınızda, dilerseniz de belirttiğiniz bir konumdaki işletmeleri listeledikten sonra yorumlarına, fotoğraflarına, hizmetlerine, boş saatlerine ve fiyatlarına bakarak size en uygun işletmeyi seçebilir ve randevunuzu zahmetsizce, saniyeler içerisinde oluşturabilirsiniz.

Kolay Randevu müşterilere ek olarak işletme sahiplerine de işlerini çok kolaylaştıracak hizmetler ve araçlar sunar. Kolay Randevu üyesi iş yeri olarak randevularınızı defterden ve telefonla yönetme karmaşasından hemen kurtulabilirsiniz. 

Kolay Randevu sistemi üzerinden yönettiğiniz randevular için müşterilerinize otomatik olarak randevu öncesinde hatırlatma SMS'leri atılır. Bu sayede hem randevusunu unuttuğu için gelmeyen, hem de randevusuna gelmeyecekse bile erkenden sizi bilgilendirmeyen müşteri sayısında hatrı sayılır bir azalma, müşterilerinizin randevu sadakatinde ise önemli ölçüde bir artış sağlanmış olur. 

Kolay Randevu randevu öncesinde olduğu şekilde randevu sonrasında da müşteriler ile ilişkilerinizi bir sonraki seviyeye taşır ve yeni çağa ayak uydurmanızı sağlar. Müşterileriniz dükkanınızdan çıktıktan sonra Kolay Randevu sistemi tarafından kısa mesajla atılan memnuniyet anketi ile müşterilerinizin aldıkları hizmete puan verip yorum yapmaları sağlanır. Bu sayede herhangi bir memnuniyetsizliği olan müşterileriniz hakkında erkenden bilgi sahibi olarak memnuniyetsizliklerini telafi etme şansı yakalarsınız.

Güzellik sektöründe faaliyet gösteren işletmelere randevu yönetimi konusunda sunduğumuz faydalara ek olarak, internet mecrasında tanıtımlarını yapabilecekleri ve işletmelerinin bilinirliklerini artırabilecekleri benzersiz bir mecra sunuyoruz. Bu sayede müşteri portföylerini genişleten işletmelere direk maddi kazanç sağlamış oluyoruz.

Sunduğu hizmetler ve sağladığı faydalar ile Kolay Randevu güzellik sektörünün işleyişini yeni çağa ayak uydurmayı kendine misyon edinmiştir. Siz de dilerseniz müşteri olarak, dilerseniz de işletme sahibi olarak Kolay Randevu sistemini kullanmaya başlayın ve sunduğumuz hizmetlerin farkını yaşamaya hemen başlayın!