Perma Fiyatları

Ville Esthétique Güzellik Merkezi

Bahçeşehir 1.Kısım Mh. Kemal Sunal Cad. Defne 03 Ada Villa 09 No:12 İstanbul Perma > Bahçeşehir Perma
: Özellikle Melis Hanım'ın güler yüzü ve samimiyeti için ayrıca teşekkür etmek isterim...
+902129093152
Fi Capelli

Batı Mah. Erol Kaya Cad. No:48/B İstanbul Perma > Pendik Perma
: İskender Bey ve tüm çalışanlarına teşekkür ederim , her şey harikaydıııı , her anlamda güvenebilirsiniz ...
+908503037239
Diva By Mehmet Dağ

Marmara Mah. Yurt Cad. D2 No:20/1 İç Kapı No:17 İstanbul Perma > Beylikdüzü Perma
: Tatil dönüşü kendimi direk Çiğdem hanımın sihirli ellerine bıraktım yine her zaman ki gibi harikalar yarattı...
+908503076712
750TL +750TL 'den başlayan Memnuniyet garantisi Anında onay
Niz Beauty Lounge

Acıbadem Mahallesi Çeçen Sokak No: 25 A2 Kule D: 257 K: 39 İstanbul Perma > Üsküdar Perma
Kolay Randevu'ya özel %1 indirim!
: Melek titiz ozenli ve isini severek yapiyor kendisini tebrik ediyorum musteri me...
Tayfun Bakırhan Kadın & Erkek Kuaförü

Erol Kaya Cad. Batı Mah. Rafet Tek Apt. No:61 Dükkan.9 İstanbul Perma > Pendik Perma
: Ertan beyin 7 yıldır müşterisiyim.ondan başkasına saçımı ne boyatirim ne kestiririm ne de herhangi bir işlem yaptırırım.yillardir içimden geçeni yapmı...
+908503036841
250TL +250TL 'den başlayan Memnuniyet garantisi Anında onay

Sorgunuza uyan kampanya bulunmamaktadır.

Perma

Kıvırcık saçlara özlem duyanların özlemini giderecek işlemlerden biri perma. Düz saçların hacimsizliğinden ve sönmesinden sıkılanlar saçlarına hacim katmak için permadan yardım alıyor. Perma nedir nasıl yapılır sorularınıza cevap bulmanın tam da zamanı.

Perma Nedir?

Özel ilaç kullanılarak saçların perma kâğıdı ve bugidilerle sarılma işlemine perma deriz. İlaç yardımıyla sarılan saçlar belirli bir süre bekletildikten sonra bugidiler açılmadan yıkanır ve tekrar başka bir ilaç uygulanır. Bu uygulama sonrasında açılan saçlar yıkanarak kullanıma hazır hale gelir.

Perma Çeşitleri

Saçların uzun süre dalgalı olmasını sağlayan permanın iki çeşidi var. İnce ve kalın olan perma çeşitleri isteğe göre uygulanır. İnce permada daha sık dalgalar olurken kalın permada kullanılan bugidiler daha geniş ve dalgalar daha açık olur.

Perma Zararları

Perma işleminin saça bazı zararları da yok değil. İşlem sırasında kimyasal ürünlerin kullanılması zararın en temel nedeni. Perma zararları alerjik rahatsızlıkları olanları daha çok etkiliyor. Kimyasal ürünlerin saç derisine gelmesi en önemli aşama alerjik reaksiyonlar için. Bunun yanında işlem yıpranmış saça uygulanırsa saçın daha sonra toparlanması zorlanıyor. Ayrıca perma işlemi sırasında kullanılan ilacın kaliteli olması ve saçta fazla kalmaması gerekir. Aksi takdirde saçı yakabilir. Bu nedenle perma yaptıranlar bekleme sürelerini önceden araştırarak uzmanlardan yardım almalı.

Perma Sonrası Neler Yapılmalı?

Perma işleminden sonra saçlara düzenli bir şekilde bakım yapmak gerekiyor. İşlem sırasında yıpranan saçların dökülmemesi ve canlılığını kaybetmemesi için bu önemli. Perma tavsiye edilen bir yerde yaptırıldıktan sonra saçlara başka işlem uygulanmamalı. Özellikle saç boyama işlemleri permalı saçın daha çok yıpranmasına neden olur. En iyi perma uygulamasını yaptırmış olsanız dahi saçınızı permalı saçlara özel ürünlerle desteklemeli mümkün olduğunda ısıveren işlemlerden kaçınmalısınız.

Perma Kalıcı Mıdır?

Perma işlemi kalıcı bir uygulama olmasa da doğru ürünlerle desteklendiği takdirde yaklaşık 6 aya kadar kullanılabilir. Saç tipinizin de perma işleminin kalıcılığı üzerinde etkisi büyük. Ayrıca permalı saça düzleştirici işlemler uygulanmaması önerilir.

Perma Fiyatları

Perma fiyatları koşullara göre farklılık gösteriyor. Bu nedenle perma ne kadar sorusuna bir kişi için 100 TL diğer kişi içinse 200 TL cevabının verilmesi çok normal. Perma ücretleri aynı zamanda saç uzunluğuna ve yoğunluğuna göre de değişiyor. Salonların düzenledikleri perma kampanyaları daha uygun fiyatlara işlemi yaptırmanızı sağlayabilir. Bu nedenle web sitemizde bulunan salonlar tarafından sağlanan perma fırsatları sıkıca takip edilebilir. Eğer perma yaptırmak için beklemeye niyetiniz yoksa Kolay Randevu üzerinden hizmet alacağınız salonu tek tıkla bulabilir ve perma fiyat listesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kolay Randevu Blog

2020 Trend Saç Renkleri

2020 Trend Saç Renkleri

Sarışın, esmer, kumral, hangi ten rengine sahip olursan ol, fark etmez! Emin ol biraz sonra senin için önereceğimiz 2020 trend saç renklerinden elbet kendine en uygun olanı bulacaksın. İşte bu yazın e

Kadınlar İçin Sonbahar 2017 En Trend Saç Modelleri

Kadınlar İçin Sonbahar 2017 En Trend Saç Modelleri

Fütüristik, şık, dalgalı, sonbahar uyumlu ne kadar model varsa hepsini sizler için bu listede topladık. Yaz aylarının sonuna yaklaşırken siz de saç modelinizi değiştirmek isteyenlerdenseniz bu listemi

Barbie'nin Yıllar İçindeki Saç Tarzı Değişimi

Barbie'nin Yıllar İçindeki Saç Tarzı Değişimi

Dile kolay Barbie bebekleri hayatımıza girişinin üzerinden tam 58 yıl geçmiş. 58 yıl boyunca her sene farklı kıyafet, tarz, saç ve makyaj stiliyle karşımıza çıkan Barbie bebeklerinin değişimine hep

Perma