Sarışın, esmer, kumral, hangi ten rengine sahip olursan ol, fark etmez! Emin ol biraz sonra senin için önereceğimiz 2020 trend saç renklerinden elbet kendine en uygun olanı bulacaksın. İşte bu yazın en popüler trend saç renkleri:

Iced Caramel Latte

Daha fotoğrafı görür görmez gözlerinden kalp çıkan emojilere koştuğunu biliyoruz! Ten rengin bu saç rengine müsaitse hala ne duruyorsun? 2020 trend saç renkleri arasında belki de en çok dikkat çekeni karamel tonları. Buzlu karamel latte rengi ile bu sezona damga vuracağının garantisini veriyoruz.

Blackberry (Böğürtlen)

Biraz da sıra dışılık lazım ama değil mi? Mor tonlarındaki böğürtlen rengi, sadece saçta değil moda dünyasında da 2020 için “Yılın Rengi” seçilmiş. Eğer koyu renkli saçlara sahipsen ve biraz değişiklik istiyorsan bu renk tam sana göre!

Opalescent (yanardöner) renkler

Bu yaz tam bir Hollywood kızı gibi hissetmeye ne dersin? Hem de sadece küçük bir değişiklikle? Genellikle pastel tonlardan oluşan opalescent, yani yanardöner renklerle farklı bir hava yaratabilirsin. Hele ki sarışınsan bu renkler sana çok yakışacaktır!

Sıcak kestane

Tam da bu havaların rengi! Koyu renkli gözlerin ve esmer tenin varsa tercihini sıcak kestaneden yana kullanmalısın. Kullanması da gayet pratik olan kestane tonları birçok hem salık hem de toplu saç modellerine de çok yakışıyor.


Rose Gold (pembe altın)

Farklılığı üst seviyelerde sağlamak, hem dikkat çekmek hem de güzelliğine güzellik katmak için kumral ya da açık tenli olman yeterli! Rose gold ya da pembe altın saç rengi özellikle son 2 yıldır popülaritesini gitgide artırıyor.

Charcoal (kömür) tonları

İlk defa gri tonlarında bir saç rengine sahip olmak istedin ama hala şüphelerin var? O zaman kömür tonları ile ufak bir başlangıç yapabilirsin. Modaya ayak uydurmak da cabası! Öyle ki sezonun en çok tercih edilen saç renklerinden biri kömür tonları…

Tarçın ve karamelin valsi

Yemek tarifi değil, muhteşem bir renk kombinasyonunda şimdi sıra! Tarçın ve karamelin adeta vals yapar gibi kusursuz bir uyum içinde saçlarını ne şekilde ışıldatacağına dair soru işaretlerin varsa fotoğrafa birkaç kez daha bakmanı öneriyoruz!

Anahtar Kelimeler: 2020 trend saç modelleri, 2020 trend saç renkleri, saç renkleri, saç modelleri


Kolay Randevu logo