Her yıl değişip bambaşka bir hal alan modanın radarında bu kışın en gözde ayakkabılar modelleri var. Eskilere dönüş rüzgarlarının estiği saç modellerinden tut da kıyafetlere, çantalara hatta ve hatta ayakkabılara sıçrayan bu yeni tarzları sever misin bilemiyoruz ama bir göz atsan iyi olacak.

Seksi ama bir o kadar da vahşi


Mahallede havandan geçilmeyecek bir tarza sahip olmanı sağlayacak en moda ayakkabı modelleri arasında kesinlikle bir numaraya yerleşen, unutulmaz Vahşi Batı botları desek yanlış olmaz. Taşlısından, tokalısından hatta ve hatta parlak derilisine kadar her tarzından birkaç tane edinmen gerek.

Küt burunlara “merhaba”

Görüntüsü pek hoş olmayabilir. Hatta fotoğraflara burun kıvırarak bakabilirsin ama üzgünüz 2019 sonbahar ayakkabı modelleri küt burunların konuşulduğu bir dönem olacak. Kısa boylulara yakışmayan bu ayakkabılar, uzun kadınların vazgeçilmezi olacak, bizden söylemesi.

Kadınım ben, kadın…


Gece hayatının vazgeçilmezi olan seksi ayakkabılar bu yıl bir kat daha seksi olacak. Leopar desenlerin iç gıcıklayıcı desenleri ile millete kadın nasıl olurmuş gösterme zamanı… Özellikle de hayvan desenleri ile öne çıkan bu model ayakkabıların hem parlak hem de nubuk olanları tercih ediliyor.

Ah şu fiyonklar


Hepimizin küçüklüğüne dokunan şu fiyonklardan kurtulmak pek mümkün değil gibi, ne dersin? Yeri gelip elbiseleri süsleyen, yeri geldiğinde saç aksesuarı olan bu detaylar 2019 yılının kış aylarında pek çok ayakkabıyı süsleyecek.

Bitti o hafif sneakerların dönemi


Spor ayakkabı modellerini seviyor olabilirsin ama artık ayağa “cuk” diye oturan ince ayakkabılar tarih olacak. 2019’un sneakerları hantal görüntüsü ile biraz görgüsüz görünmene sebep olabilir ama ne yapalım tatlım, moda bu…

Kahverenginin bin bir tonu


Kış ayları için en moda ayakkabılar denildiğinde nedense hep akıllara siyah renk gelir ama bu yılın trendi kahverengi tonları. İster bot ister çizme istersen de vintage model seç, ama rengi mutlak olarak kahverengi olacak. Yanına bir de kahve çanta aldınız mı, tamamdır bu iş.

Kendinden söz ettiren; sivri topuklar


Topuklu ayakkabılar her kadının zaafı da ya “iğne topuk” dediğimiz sivri topuklar? Ben bunları giyemem ki demek yok hiç. Bu kışın vazgeçilmezi olan çoğu bot, dişiliği öne çıkaracak cinsten. Evet, haklısın bunların üstünde durmak zor iş ama kadın olmanın hangi yönü kolay ki?

Ankle bota devam


Ayak bileğinde biten botlara aşıksın değil mi? Tam bir hayat kurtarıcı. Elbise ile pantolon ile yetmezmiş gibi bir de etek ile kullan, daha ne olsun ki? Ama merak etme hala onları kullanabileceksin.

Anahtar kelimeler: en moda ayakkabı modelleri, 2019 sonbahar ayakkabı modelleri, en moda ayakkabılar, ayakkabı modelleri


Kolay Randevu logo