“Tüketim çağı” dedikleri bu olsa gerek. Hayatımızın parçası haline gelen her şey çok hızlı değişmiyor mu? Hele bir de bahsettiğimiz moda ise; ayak uydurabilene aşk olsun. Sen daha yaz havasından çıkamamış olabilirsin ama dünya 2020 saç modelleri ile çalkalanıyor. Hani biz söyleyelim de belki sen de bu saç trendleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsundur.

Çılgın aksesuarlara “Merhaba”

2020 saç trendleri arasında oldukça ilgi görecek olan birbirinden gösterişli saç aksesuarları için bir an önce alışverişe çıkmalısın. Hazır, bu moda trend olmadan alışveriş yaparsan uygun fiyatlara birbirinden güzel aksesuarlar alabileceğine eminiz.

Dağınıklığın asil şıklığı  


2018 yılını kasıp kavuran kakül modasını biraz daha dağıtmaya var mısın? 2020 sonbahar saç trendleri arasında en çok kullanılacak kaküllü küt modeller baştan aşağı yenilenmen için bir fırsat. Özellikle de yataktan kalktığın gibi dağınık kullanımlarda ortaya çıkan asil duruşa sözlenecek tek bir kelime yok.

Standartları aşan topuzlar


Topuz yapmak zor zanaat değil mi? Bak işte yeni yılın trendleri tam da üşengeçlere özel. Hiç öyle saatlerce orası düz mü burası oldu mu derdin yok. Kafana göre ister alttan ister üstten ister darmadağın.

Yeteneklileri piste alalım; örgülü saçlar geri döndü


Biliyorum bugüne kadar örgülü saçlara burun kıvırdın ama 2020 kış saç trendleri tam olarak da o beğenmediğin örgüler üstünde şekilleniyor. Bir an önce değişik saç örgülerini öğrenmeye başlasan iyi edersin.

90’lar ruhunu derinden hissetmeye hazır mısın?


İşte bu model tamamen cesaret işi. Özellikle de podyum mankenlerinde görüp bir karış açık ağızla izlediğin o enteresan kesimli saçlar var ya he işte tam olarak da bahsettiğimiz yeni yıl modeli bu.

Hem gece hem gündüz; geriye yapıştırılan ıslak saçlar

Umarım kulakların kepçe değildir çünkü öyleyse bu modaya ayak uydurman baya zor. Özellikle gece hayatına atılırken kullanabileceğin trend saç modeli için tek ihtiyacın olan bir avuç jöle ve kalın dişli tarak.

Parlak taşlı tokaları konuşturmanın en doğru zamanı


Eline ne geçerse kafasına takmış takıştırmış diyebilirler ama sen hiç aldırma, onlar ne anlar modadan? Hemen en parlak tokalarını çıkar kulak üstü veya yarım toplamalarda onlardan başkasını kullanma.

Enseyi kapatmak önemli!


2020 yılı saç trendleri arasında en dikkat etmeniz gereken şey; enseler görülmeyecek kızlar. Hemen basit bir lastik toka ve hop ensede sıradan bir at kuyuruğu.

Eğer tüm bunlara zamanınız yoksa veya hangi model size daha çok yakışacak bilemiyorsanız hemen Kolay Randevu online platformu üzerinden en yakınındaki kuaförler için randevu alabilirsin.

Anahtar Kelimeler: saç trendleri, 2020 saç modelleri, 2020 sonbahar saç trendleri, 2020 kış saç trendleri, 2020 yılı saç trendleri


Kolay Randevu logo