Her kadının hayali değil midir uzun saçlar? Sen de uğraştın ama bir türlü uzatamadın değil mi o inatçı saçları… Belki de yanlış yöntemlerle saçına daha çok zarar verdiğin için uzamıyordur, ne dersin? Haydi gel, saçını nasıl uzatabileceğinden bahsedelim.

Uygun şampuan, doğru kullanım…

Saç bakımında en çok hata yapılan kısım; şampuan seçimi. Saçın yapısına uygun olmayan şampuanı seçtiğin için istediğin kadar bakım yap, o saç uzamayacak. Hatta bırak uzamayı dökülmeler, kopmalar artacak. Saç tipini öğren, uygun şampuanı bul ve masaj yaparak saçına uygula.

Saç kremlerini hafife alma!


Saç uzatma sanıldığı kadar kolay değil güzelim. Önce sabretmeyi öğreneceksin daha sonra da saç uzatma yöntemleri için saçı hazır hale getireceksin.

Yağların gücü adına!


Biliyorum korkuyorsun saçına herhangi bir yağ kullanmaya ama inan bize saçların senden daha kırılgan. Bir kez küstü mü, kolay kolay kendine gelmez. O nedenle hemen bir adet saç bakım yağı ediniyorsun.

Tarak önemli de tarama yöntemi değil mi?


Gidip en pahalı taraklardan almışsın da saçı taramayı bilmiyorsun onu ne yapacağız? Hep unutuyorsun; bağırsaklarından sonra en kırılgan yerin saçların. Yavaş hareketlerle dipten uca…

Yastık kılıfı diyeceğiz ne alaka diyeceksin…


Saçma gelebilir ama daha denemedin o nedenle yorum yapma deriz. Bütün gece saçlarınla haşır neşir olan yastık kılıfın kesinlikle saten olacak. Hem elektriklenme hem de yağlanmaları önlediğini kısa sürede deneyimleyeceksin. Güven bize…

Doğal kür yapmayı öğren…


Saç uzatma kürleri bir diğer adıyla saç uzatma maskeleri bir kez alışırsan bir daha vazgeçemeyeceğin ürünlerden ama bunun için tonla para harcamaya gerek yok. Hemen saçına uygun doğal kürleri araştır ve haftada bir kez saç maskesi hazırlayarak bakımını yap.

Kırıklarından kurtul…


Saç uzatma yolları arasında en etkili yöntem kırıkları temizletmek. Unutma, hata yapanları bile telafi yollarını bulmadığı sürece affetmiyoruz, değil mi?

Isıya kısa bir süre mola…


Saç uzatmak için sıkı bir çalışmaya girdin ama hala süslenmeye devam. Oldu mu bu şimdi? Bakım bitene kadar fön, maşa, düzleştirici yok!

Eğer ki “yok ben bunlarla uğraşamam” diyorsan da yapacağın şey çok basit. Kolay Randevu sayesinde yakınında bulunan kuaför salonlarına bir randevu al, aylık bakımını yaptır.

Anahtar Kelimeler: saç uzatma, saç uzatma yöntemleri, saç bakım, saç uzatma kürleri, saç uzatma maskeleri, saç maskesi, saç uzatma yolları, saç uzatmak


Kolay Randevu logo