Güzelliğine fazlasıyla önem verdiğini biliyoruz. Peki, gerçekten bu durum sadece süslenip püslenmekte mi kalıyor yoksa ciddi olarak cilt bakımını yapıyor musun? Bildiğin gibi cildini bebek gibi taze tutmanın tek yolu, düzenli kullanabileceği cilt serumu. Nedir bu serum, ne işe yarar, kullanmazsak ne olur diyorsan haydi yazının devamına.

Nem her şeyden kıymetli

Biliyorsun ki cildin kurursa pul pul dökülecek ve sadece görüntüde kötü etki değil sağlıkta da kötü etki yaratacak. O zaman ne yapıyoruz? Cilt serumu nedir sorusuna cevap bulur bulmaz kendimize bir tane ediyoruz.

Günde 1 kez şart!
Cilt serumunun faydaları arasında kırışık önleme ve lekelerle savaşma özelliği var. Biliyorsun değil mi? Eğer bu faydaları kısa sürede görmek istiyorsan, günün herhangi bir saatinde 1 defa da olsa kullanman gerekir.

Bakım yağları ile karıştırma!


Çoğu kadın cilt serumunun faydaları nelerdir sorusunun yanıtı ile bakım yağının faydalarını karıştırabiliyor. Sen, sen ol; aradaki farkı şimdiden öğren. Cilt serumları su bazlıdır ve etki ettiği alan daha yüksek iken, bakım yağları sadece belli bir alanı iyileştirir.

Sabır sandığında daha önemli


Tamam, biliyoruz hemen etki görmek istiyorsun ama akşam sür sabaha hop tüm dertler bitti olayı hiçbir konuda yok değil mi? Sabır önemli, düzenli kullanım daha da önemli ki en az 1,5 ile 2 ay sonuç alabilesin.

Yaş sınırına dikkat!


Artık malum ilkokul çocukları bile bakımlı ama sen yine de dikkat et. Kafana göre iş yapıp canım cildini bozayım deme. Önce doktora, sonra bakıma başvuruyoruz. Minimum yaş sınırı 25 ile başlıyor ondan da bilgin olsun ama.

Yaş demişken; yaşa göre çeşitliliği de öğrenmek şartHer yaşın ihtiyacı olan bakım maalesef aynı değil. Düşünsene 20’li yaşlar ile 50’li yaşlar aynı mı? E, doğal olarak kullanacağın cilt serumu da yaşın ve cilt sorunlarına göre değişecek.

Biraz kesenin ağzını açmak gerekecek

Keşke her ürün sudan ucuz olsa dediğini duyar gibiyiz. Bizce de öyle ama cilt serumlarının içeriğinde yer alan bileşenlere bakınca tıp dünyası senin, bizim istekleri pek de duymuyor gibi.

Ben tüm bunları başaramam, vaktim yok, bu ürünler çok pahalı veya işi uzmanlarına bırakmak istiyorum diyorsan da yapacağın şey oldukça basit. Hemen Kolay Randevu adresine kayıt oluyorsun ve sana en yakın güzellik salonu için bir randevu oluşturuyorsun. Gerisi onların profesyonelliğine kalmış.

Anahtar Kelimeler: cilt serumu, cilt serumu nedir, cilt serumunun faydaları, cilt serumunun faydaları nelerdir


Kolay Randevu logo