Saç ve giyimde gerçekleşen cesur atılımlar 2020 makyaj modasını da yakından etkiledi. Farkında mısın artık her kadın daha canlı ve parıl parıl gözüküyor. Bu gelişmelerden geri kalacak değilsin ya?! Haydi, hemen 2020 makyaj stilleri nelerden oluşuyor inceleyelim.

İddialı farlar


2020 makyaj modası rengarenk farları kullanma cesareti gösterebilen kadınlara özel. Maviler, turuncular, yeşiller havada uçuyor. Bir sen eksik kaldın, bizden söylemesi.

Tel tel kirpikler


Bu yılın en dikkat çekici makyaj stili kaşlardan sonra kirpikler desek yeridir. Tel tel ve adeta örümcek bacağı kıvamında kirpikler…

Enerjik dudaklar


Kiremit rengi rujların tavan yaptığı 2020’de sen hala bir ruj edinmedin mi yoksa?

Doğal kaşlar


İşi abartıp alınmayan kaşlar kullananlar da var ama sen öyle yapma. Kaşını boyama, sadece tara ve çık. Birde sakın ha sakın ip gibi kaş tercih etme!

Highlight’ım güneşten bile parlak


Bu yıl gece makyaj stilleri parıldayan ciltlerden oluşuyor. Adeta disko topu gibi ortalarda gezmen gerekecek ama ne yapalım moda bu…

Kedi kadın olmaya hazır mısın?


Özellikle de renkli gözlü kadınlarda veya lens kullananlarda şahane bir görüntü oluşturan kedi eyelinerlara bir an önce alışsan iyi edersin.

Parlayan dudaklar geri geldi


Son yıllarda mat dudaklar ile öne çıkan kadınlar 2020 yılında şeffaf ama parlayan dudaklar ile karşılıyor. Genellikle de şeftali, pembe ve kırmızı tonları karşına çıkacak.

Doğal görünümlü, doğal olmayan cilt


Hani şimdilerde tüm ünlülerin “no make-up” trendi var ya ona inanmadın inşallah. Hepsi basit hileler güzelim. Doğal görünen ama aslında makyajlı olan soft bir cilt elde etmen lazım. İyi bir kapatıcı, şeffaf bir parlatıcı ve çok az allıkla tamamdır bu iş.

Allığı bol tutun kızlar


Gece makyajı için bol parlak highlight kullandık da gündüzler ne olacak? Çözüm pastel allıklar ama öyle belli belirsiz değil. Elini hiç korkak alıştırma…

Renkli eyeliner alternatifin olsun


Özellikle de spor kıyafetlerle şahane duran renkli eyelinerları ihmal etmemek lazım. Ne yani, makyaj yapmak illa yüzü komple boyamaktan geçmiyor ya, değil mi?

Ha sen dersen ki “benim zamanım yok moda takip etmeye, hem anlamam öyle makyajdan falan” işte o zaman hemen Kolay Randevu aracılığıyla en yakınındaki makyaj stüydolarını araştırıp randevu alabilirsin.

Anahtar Kelimeler: makyaj stilleri, 2020 makyaj modası, makyaj stili, 2020 makyaj stilleri


Kolay Randevu logo