İstenmeyen tüylerle hepimizin başı dertte. Artık erkeklerin bile rahatsızlık duyup farklı tüy alma yöntemleri için adım attığı bugünlerde bir bakalım senin için neler yapabiliriz. Hangi yöntemlerle bu can sıkıcı tüylerden kurtulabileceğini kısaca derleyerek başlayalım.

(Sözde) Erkek Kişisel Bakım Ürünü Jiletler

Kadınlara özel tıraş köpükleri bile piyasaya sürüldü sen daha ne duruyorsun. Tamam kullanımı çok basit hatta kıl alma yöntemleri arasında en kolayı olmasının yanında gram acı yok. Şimdi sen daha ne olsun diyeceksin ama kılların daha sert hale gelmesi ve iki gün geçmeden geri çıkması neden sanıyordun ki.

Kullanımı Kolay Tüy Dökücü Krem ve Spreyler

Hatırlar mısın bilmem ama bu tüy dökücü kremler ilk çıktığında çok iğrenç kokuluydu. Hatta kullanırken insanın midesi bulanırdı. Tabi şimdilerde onlarca çeşidi var. Yaklaşık 15 dakika gibi bir sürede istenmeyen tüylerinden kurtuluyorsun. Ama bize sorarsan jiletten bir farkı yok. Kısa sürede o gıcık tüyler geri çıkıyor.

Acısı Olay, Temizliği Güzel Ağdalar


Tarihi o kadar eski dönemlere dayanıyor ki insan ister istemez, kadınlar ağdayla beraber yaratıldı diye düşünüyor. Yapış yapış olması ve çok acı vermesi dışında oldukça etkili olan ağda eğer yapmayı bilmezsen Çin işkencesine dönüşebilir, biz uyaralım da sonra sinir krizleri geçirme.

Kolay kullanım sağlayan ağda bantları


Ağda adına yapılan en iyi iyileştirme diyoruz biz bu bantlara. İki elinin arasında birkaç saniye ısıt ve anında tüylerden kurtul. Tabi yine ağda olduğu için acı olacak güzelim, o kaçınılmaz.

Her Evin Daimi Üyesi Epilasyon Aletleri


Yıllar önce fahiş fiyatlarla hayatımıza giren en harika icatlardan biri. Zamanla buzlu kullanım, yıkama, tüy azaltma gibi farklı özellikler kazanan epilasyon aletleri en çok kullanılan tüy alma yöntemlerinden. Yalnız yine küçük bir uyarı; canın yanacak. Hani söyleyelim de sonra arkamızdan saydırma.

Yeni Nesil Lazer Epilasyon Yöntemleri


İşte en sevdiğimiz kısım; lazer epilasyon. Sence de büyük bir olay değil mi? Gidiyorsun güzellik merkezine, belli seanslar sonunda hop tüylerden sonsuza kadar kurtul. Bak sonsuza kadar diyoruz, altını çizelim gözünden kaçmasın. Üstelik bu şahane temizlenme yöntemi için yerinden kalkmana bile gerek yok. Kolay Randevu sayfasına gir, sana en yakın hizmeti sağlayan ağda ve güzellik salonları araştır, anında randevu al, kurtul tüylerinden.

Anahtar Kelimeler: epilasyon, ağda, lazer epilasyon, tüy alma yöntemleri, kıl alma yöntemleri


Kolay Randevu logo