Havalar sıcacık şöyle eteğini giyip salına salına yürüyeyim diyorsun ama o da ne, ağdan gelmiş. Hadi ağdayı yaptırdın şimdi rahatım diyorsun bu seferde sinir bozucu batıkların gözüküyor. Kadın olmak zor zanaat vallahi ama ne yapacaksın? Aldın eline iğneyi uğraş dur. Bu sefer de kanayacak, yara olacak ve en sonunda iltihap kapacak. Senin etek yine yalan oldu. En iyisi mi gel sen bizi dinle, doğal yöntemlerle bu dertten nasıl kurtulacaksın bir öğren bakalım. 


İlk şart; her duşta keselenmek 

Her seferinde kese atmak zor gelebilir güzelim ama yapacak bir şey yok. Deri kalınlaşıp ölüleştiği için oluşuyor ya zaten o batıklar. Ha bu arada keselen dedik diye derini soyacak gibi değil. Nazik ve kibar hareketler ile yavaş yavaş. Hem bu hareket masaj etkisi yapacağı için bir taşla iki kuş vurup selülitlerden de kurtulacaksın.

Papatya çayını sadece sakinleşmek için kullanmayın 


Deri altına sıkışan batık tüyler iğneyle deş deş bitmez sen de çok iyi biliyorsun. Hemen yarım bardak sıcak suya 2 yemek kaşığı kuru papatyayı demle. Ilıdığında bez yardımı ile sorunlu bölgeye masaj hareketleri ile uygula. 


Günde iki kez bal kürünü ihmal etmiyoruz 


Balın antibiyotik etkisi olduğunu bilmiyordun değil mi? O zaman hemen söyleyeceklerimize kulak ver çünkü uğraşıp zorla çıkardığın batık iltihap kapacak. 6 damla limon ve 2 çorba kaşığı balı karıştırıp günde 2 kez batık bölgelerine masaj yap. Hem iltihap kuruyacak hem de diğer batık tüylerden kurtulma süren kısalacak.

Sadece tıraş bıçağı olmaz, ağda şart! 

Biliyoruz çok canın yanıyor ama o ölü deri nasıl yenilenecek sanıyorsun ki?! Eğer çok canın yanıyorsa işin uzmanı olan birinden yardım al ya da acıya alışana kadar 2 ayda 1 ağda yap. Unutma, deri kendini yenilemezse o batık tüyler bacak hep pantolon içine saklanacak. Uzman demişken Kolay Randevu üzerinden ağda yapan salonlara tek tıkla ulaşarak aralarından dilediğini seçip randevu alabileceğin de aklının bir köşesinde olsun. 

Her gün aspirin maskesi uygulanacak 


Batık tüylerden doğal yolla kurtulmak istiyorsan 2 aspirin, 1 kaşık bal ve 1 kaşık sıcak suyu maske yapıp her gün cildine uygulayacaksın ki anti-enflamatuar etkisi olan aspirin batık kızarıkları ve acısını alsın. 

Anahtar Kelimeler: batık tüy, batık tüylerden kurtulma yöntemleri, batık tüylerden kurtulmak için ne yapmalı, batık tüyler için doğal kürler, batık tüyler için doğal yöntemler
Kolay Randevu logo