Yazın sonlarına doğru yaklaşırken halen daha izlediğiniz yaz dizilerinin etkisinde kaldığınızı biliyoruz! Hayranlıkla izlediğiniz oyuncular, sadece oyunculuklarıyla değil, aynı zamanda farklı saç modelleri, saç renkleri ve dış görünüşleriyle de göz dolduruyor. Gelin hep birlikte en popüler Türk dizilerinin olmazsa olmazı saç stillerini inceleyelim…

 Bensu Soral – Küçük Tatlı Yalancılar

Hande Soral’ın kız kardeşi olan Bensu Soral’ı Küçük Tatlı Yalancılar’da harika performansıyla izliyoruz hepimiz. Ama bugün oyunculuğu ve sempatikliğinden değil de her bölümde bakımlı ve canlı gördüğümüz saçlarından bahsedeceğiz. Bu arada Küçük Tatlı Yalancılar dizisinin “Pretty Little Liars”ın Türk uyarlaması olduğunu da hatırlatalım. Farklı saç stilleri ile gördüğümüz Bensu Soral’ın saç rengi kahverengi ve tamamen doğal. Saçı açık olduğunda genellikle düzleştirilmiş haliyle görüyoruz. Topladığında ise şık ve doğal görünümlü stilleri tercih ediyor.

Selin Şekerci - Rengarenk

Sempatik ve yetenekli oyuncu Selin Şekerci’yi daha önce rol aldığı dizilerden farklı olarak Rengarenk dizisinde daha günlük ve şık modellerle görüyoruz. Normal saçı kıvırcık olsa da dizide daha iri dalgalı kullanıyor saçını.

Leyla Lydia Tuğutlu – Tatlı İntikam

Romantik komedi, tam yaz tadında bir dizi olan Tatlı İntikam’ın başrol oyuncusu Leyla Lydia Tuğutlu, doğal kahve tonlarındaki saçında kullandığı modellerle her bölümde kendine yakıştırıyor. Genellikle dalgalı gördüğümüz saçlarını özellikle düzleştirdiği bölümler daha çok ilgi görüyor.

Hazar Ergüçlü – Yüksek Sosyete

Reyting bakımından oldukça popüler bir dizi olan Yüksek Sosyete’nin sevilen oyuncusu Hazar Ergüçlü, siyah saçlarında sıklıkla farklı modeller kullanmayı seviyor. Zaman zaman saçlarını düzleştirilmiş, toplu ya da dalgalı gördüğümüz oyuncuya şüphesiz en yakışan model iri dalgalar.

Elçin Sangu – Kiralık Aşk

Bir an hiç Kiralık Aşk’tan bahsetmeyeceğiz sanmıştınız değil mi? Son dönemlerin en çok izlenen dizilerinden olan Kiralık Aşk’ın başrol oyuncularından Elçin Sangu, dizide Defne karakteri ve bakır kızılı doğal saç rengiyle her zaman fark yaratıyor. Dalgalı, kıvırcık, düz, topuz, hangi modeli seçerse seçsin, herkes ona hayran!

Oya Unustası – Kalbim Ege’de Kaldı

Oynadığı Zeliş karakterinin ilk bölümlerdeki bakımsız halinden eser kalmayan Kalbim Ege’de Kaldı dizisinde şimdilerde Oya Unustasırüzgarı esiyor. Güzelliğini doğru saç modelleriyle harika bir şekilde kombinleyen oyuncuyu farklı tarzlarda görmek çok keyifli.

Serenay Sarıkaya – Fi

Oynadığı her dizide saç modeli, kıyafetleri, tarzı, duruşu ve oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan ve adından söz ettiren Serenay Sarıkaya’yı Fi dizisinde daha iddialı saç stilleriyle görüyoruz. Günlük saç modellerinden de vazgeçmeyen Serenay Sarıkaya, yüzünün güzelliğini en çok da sade topuz modelleriyle ön plana çıkarıyor.

Aslı Eğilmez – Ateşböceği

Dizi tanıtımları dahil birkaç bölümde Aslı Eğilmez’i saçları örgülü izledik. Onun dışında saçlarını kimi zaman toplu kimi zamansa salık kullanan sempatik oyuncuda birden çok saç stiligörmek mümkün.

Siz de Türk dizilerinin en sevilen karakterlerinin kullandığı saç modellerinden en beğendiğinizi hemen şimdi deneyebilirsiniz. En yakınınızdaki kuaförden hemen şimdi randevu almak için buraya tıklamanız yeterli.

 

Anahtar Kelimeler: saç stilleri, saç modelleri, topuz modelleri, Türk dizileri, Türk dizilerindeki saç modelleri, en popüler türk dizileri, saç stili, saç modeli

Kolay Randevu logo