Manikür

 

Sosyal yaşamda, konuşmalarımız da kendimizi ifade edebilmek için ellerimizi de sıklıkla kullanırız. Her zaman göz önünde olan ellerimizin bakımlı görünmesinde büyük önem taşıyan tırnaklara özen göstermek ise yapmamız gereken ve alışkanlık haline getirmemiz gereken bir davranış.

Yuvarlak kesilmiş kısa tırnakları bu sezon da sıklıkla göreceğiz. Günlük hayatta ve iş hayatında da kolaylıkla kullanabileceğimiz kısa ve yuvarlak kesimli tırnaklara çok modern ve bakımlı ellere sahip olabilirsiniz.


Mat tırnakları da bu sezon sıklıkla göreceğiz.  Tabanına mat oje sürüp üstüne de parlak oje renkleriyle şekiller de yaparak kullanabilirsiniz.

elZorlayıcı nail art modellerini uygulamaya çalışmak yerine rastgele şekillerle kendi nail artınızı kendiniz uygulayabilirsiniz.

El

 

Tırnaklarda minimallik zamanı olduğunu söylememiz gerekiyor. Çok fazla zaman kaybederek yapacağınız nail art modelleri yerine sadece çizgilerle oluşturulmuş tırnaklar ya da sade renklerle oluşturulmuş modelleri kullanarak hem şık hem de stil olabilirsiniz.


Tırnak

Kolay Randevu logo