Sonbahar Şıklığına Yakışır Trençkotlar

Yıllardır farklı modeller ile karşımıza çıkan trençkotlar yine bu yıla damgasını vuracak cinsten. Birbirinden güzel pastel renkleri ile her yaştan insanın gardırobunda en az bir tane de olsa bulunması gereken son moda trençkotları daha yakından tanımak için haydi yazımıza.

Trençkot kombinleri


Özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında birbirinden güzel trençkot kombinleri görüp kıskanıyorsun değil mi? İtiraf edebilirsin, sorun yok. İşin güzel tarafı bu şahane parçalar şorttan tut da klasik giyime kadar pek çok kıyafetle kombinlenebiliyorken sen hala 1 tane bile edinmedin mi?

Günlük giyime uygun trençkot kombinleri


2018 kıyafet modası birbirinden marjinal parçalarla karşımıza çıkarken bahar aylarının vazgeçilmezi trençkotlar bu durumdan etkilenmeyecek mi sandın? Basic tişörtler, mom pantolonlar ve spor ayakkabılarla modaya yön verenlerden olabilirsin.

Şıklığın level atlasın!


Klasik kıyafetlerle ne alaka, trençkot nedir ki şıklık sağlasın dersen, büyük ayıp edersin ama. Ünlülerin birbirinden şık trençkot kombinlerini gördüğün an utanacaksın eminiz. Omzuna atacağın bir trençkot ve havalı çanta ile en sıradan kıyafetini bile kombinleyebilirsin.

Bahar akşamlarına layık


Trençkot ne ile kombinlenmeli bir türlü beceremiyorum diyenlere güzel bir akşam kombini. Aç kulağını iyi dinle; salaş ve kısa bir kot şort, üzerine yine salaş bir bluz, altına topuklu ayakkabılar ve işte en şahanesinden bir trençkot. Bak bakalım gittiğin ortamda ilgi odağı oluyor musun, olmuyor musun?

Ayakkabı ve trençkot uyumu


Sen sanıyorsun ki kıyafetle trençkotu ayarladım olay bitti. Yanlış, kıyafeti tamamlayacak en büyük detay; ayakkabıyı unuttun. Sana küçük bir ipucu; özellikle saten, nubuk gibi kumaşlardan yapılan trençkotları kesinlikle topuklu ayakkabı ile kombinlemelisin. İlla spor ayakkabı diyorsan daha mat kumaşı olan trençkotları alman gerekiyor.

Trençkot ile uyumlu aksesuarlar


Ah, kadınlar! Bir türlü bitmeyen kıyafet detaylarını trençkota uyarlamazsak olmaz değil mi? Elinizdeki herhangi bir kıyafetle kolayca trençkotunu kombinlemek için kullanabileceğin aksesuarları açıklıyoruz: 2018 modasının en iyi aksesuarı bel çantaları, büyük şapkalar, parlak kemerler ve elbette şık çantalar.

Elbiselerle trençkot nasıl kombinlenir?


Hem elbise seviyorsun hem trençkot ama nasıl kombinlenir emin değilsin. İşte sana birkaç örnek: kısa elbiselerini ya aynı boyda trençkotlar ya da çok uzun trençkotlar ile kombinle. Uzun elbise tercih ediyorsan yine aynı mantık; ya çok kısa trençkot (hani ceket tarzı olanlar var ya, hah işte onlar) ya da elbise ile aynı uzunlukta palto tarzındakilerle.


Anahtar Kelimeler: trençkot nedir, 2018 kıyafet modası, trençkot kombinleri, trençkot ne ile kombinlenmeli

Kolay Randevu logo