Sevgililer Gününe Özel Saç-Sakal Önerileri

Sevgililer Günü'nde normalden biraz daha şık görünmekte sakınca yok. Yılın en romantik günü için özel bir saç sakal kesimi yaptırmanı öneriyoruz. Sevgililer Günü'nde romantik bir yemeğe veya özel bir davete katılacaksan görünümünde ufak bir değişiklik yapmalısın. Saçlarını kestirerek daha havalı ve karizmatik bir görünüm yakalayacaksın. Sevgililer Günü yaklaşırken saç ve sakalına nasıl bir şekil vereceğine karar veremiyorsan imdadına yetişiyoruz. Aşağıdaki modellere göz atarak 14 Şubat'ı en yakışıklı halinle atlatabilirsin.


Saç kesim önerileri

Sevgililer Günü için karizmatik saç modellerini tercih etmelisin. 2018 yılında popüler olan erkek saç modelleri arasında yanların kısa olduğu önlerin ise daha uzun olduğu saç kesim modeli geliyor. Saçlarının önlerini uzun bırakarak hafif salaş ve karizmatik bir görünüm elde edebilirsin. Eğer uzun saçların varsa saçlarını yandan ayırarak ön kısımlarının alnına düşeceği saç kesimlerini değerlendirmelisin.


Saçları nasıl şekillendirmeli?

Sevgililer Günü için ayna karşısında uzun zaman geçirmeye hazır mısın? Saçlarının yılın en romantik gününde kusursuz görünmesi için jöleye ve saç sabitleme spreyine ihtiyacın olacak. Kısa saçların varsa öncelikle avucuna ceviz büyüklüğünde bir jöle al ve suyla ıslat. Böylece saçların daha yumuşak olacak. Daha sonra parmaklarınla saçlarını tara ve salaş bir görünüm ver. Merak etme, saçların bir iki dakika içinde sabitlenince salaş görünümünü daha doğal bir stile bırakacak. Eğer orta uzunlukta saçların varsa saçlarını düzleştirerek daha klasik görünmelerini sağlamalısın. Saçlarını düzleştirdikten sonra saçlarını yandan ayır ve sabitleme spreyiyle düz saçlarını sabitle. Düz saçların çok daha parlak ve göz alıcı görünecek. Eminiz sevgilinle veya eşinle yemeğe çıktığında yeni saç modeline kayıtsız kalamayacak. Uzun saçların varsa ensede topuz modelini yapmanı öneriyoruz. Sevgililer Günü'nde saçlarını açmak yerine sıkıca toplayarak daha karizmatik ve şık görüneceksin. Saçlarını ensede sıkı bir topuz yap ve spreyle saçlarını sabitle. Sevgililer Günü saç modelleri arasında yarım topuz da bulunuyor. Eğer saçlarında doğal bir hava yakalamak istiyorsan yarım topuz da deneyebilirsin.


Sakal kesim önerileri

Sevgililer Günü için sakalında temiz ve klasik bir görünüm yakalamalısın. Eğer çok uzun sakalın varsa kısaltarak yüzünü ortaya çıkarabilirsin. Sevgililer Günü'ne en çok yakışan sakal stilinin başında kirli sakal geliyor. 2018 yılında da çok popüler olan kirli sakal modeli sana bambaşka bir görünüm verecek. Görünümünde daha farklı ve iddialı bir değişime gitmek istersen top sakal modelini deneyebilirsin. Top sakal modelini kirli sakalla birleştirerek sevgilini veya eşini şaşırtabilirsin.

Sen de hemen şimdi Kolay Randevu ile seni baştan yaratacak, alanında uzman kişilerin hizmet verdiği berberleri tek tıkla bularak randevu alabilirsin.

Anahtar kelimeler: sevgililer günü, erkek saç modelleri, sevgililer günü saç
modelleri


Kolay Randevu logo