Sakala Giden En Kestirme Yolları Biliyor musunuz?Bu sezonu sakallı geçirmek isteyen Beyler! Sözümüz size! Kısa sürede uzun bir sakala sahip olmak istiyorsanız aşağıdakileri yapmanız gerekecek:

1)    Doğru Beslenme: Sakalının hızlı uzamasını isteyenler beslenmede proteine ağırlık verseler iyi olur. Et, balık ve yumurta yeme planınıza hemen girmeli. Tabi ki vitamin ve mineraller de önemli. Eczanelerde satılan kılları uzatmayı destekleyen ürünler var fakat bunları doğal yollarla almak en güzeli.

2)    Düzenli Cilt Bakımı: Hızlı büyümenin ana yolu düzenli cilt bakımından geçiyor. Yüzünüzü sabah ve akşamları sıcak suyla yıkayıp, nemlendirici sürmeniz önemli. Haftada 1 ya da 2 kez de peeling yaparak da bu işlemi tamamlamış olursunuz.

3)    Biraz Sabır! Bu süreçte göstereceğiniz sabır da çok etkili olacaktır. Büyümenin hızlı olduğu kadar, sakal kalitesi de oldukça önemli. Yaptığınız işlemlerle uzayacak sakalların kalitesi ve yoğunluğu da artacaktır. Seyrek olan sakalların gür olma ihtimalinden bahsediyoruz. Biraz sabır sadece…

4)    Spor ve Güneş: İyi alınmış uyku ve testosteron hormone büyüme efekti yaratıyor. Testosteron hormonunu da spordan ve güneş banyosundan sağlamak mümkün. 

Kolay Randevu logo