Saçlarınız İçin Harika Bir Aksesuar: Saç Bantları

En sade saç modeline bile ayrı bir hava katan saç bantları görenleri kendine hayran bırakacak modellere sahip. Bir yaz akşamı en sevdiğin elbiseni muhteşem bir saç bandıyla tamamlamak ister misin? Saçlarını istersen açık bırak istersen de topla. Bu saç bantları her saç modeline uyum sağlıyor. Sanaysa tam bir prenses edasıyla sokaklarda yürümek kalıyor.

Kahküllerin vazgeçilmezi

Kahküllü saçlara şüphesiz ki en çok yakışan aksesuar saç bandı. Dilediğin renk saç bandı alarak kahküllerini taçlandırabilirsin. Bir akşam arkadaşlarınla kahve içmeye çıkarken rahatlıkla uygulayabileceğin bu toplu model özellikle yaz aylarının sıcaklığından daha az etkilenmeni de sağlıyor.

Şekil almayan saçlara çözüm

Denizden çıktıktan sonra ne yaparsan yap şekil almayan saçların varsa ya da duşta saç kremi biraz fazla kaçırıp yağlı bir görünüm elde ettiysen bu model seni kurtarabilir. Saçlarını önden çok hafif çıkararak geri kalan kısımda kalın saç bandı kullanarak istediğiniz görünümü elde etmen mümkün.

Özgür kız

Tam bir özgür kız olmak için ihtiyacın olan tek şey saç bandı desek? Saç bantları ve modelleri sayesinde özgür bir festival kızı görünümüne ulaşman çok kolay. Eğer saç rengin açıksa saç bandında canlı renkleri tercih ederek hoş bir görünüm elde edebilirsin.

Hem şık hem rahat

Rahat bir şıklık mümkün mü dersin? Saç bantları ve modelleri sayesinde gündüz şıklığı seninle. Saçlarının önünden bir tutam bırakarak yapabileceğin bu modeli dağınık topuzla tamamlayabilirsin.

Masum görünüm

Saç bantlarının verdiği küçük kız çocuğu görünümüyle görenleri kendine hayran bırakabilirsin. Açık bıraktığın saçlarına dilediğin şekilde saç bandı takman bunun için yeterli. Kahküllerin yoksa da uzun saçlarını saç bandı yanına sıkıştırıp kendine yarım bir kahkül de yapabilirsin. Saç bandının rengini ve desenini kıyafetlerine uygun seçmeyi unutma.

Rahat topuzlar

Yaz sıcaklarında saçlarının yüzüne gelmemesini istiyor ama bir yandan da şık bir görünüm elde etmek istiyorsan saç bantlarından yardım alabilirsin. Topuz tokasıyla yapacağın sıkı bir balerin topuzuna dilediğin renk ve desende saç bantları kullanabilirsin.

Örgü şıklığı

Klasik saç bantları ilgini çekmiyorsa özellikle kış aylarında keyif içerisinde kullanabileceğin örgü saç bantlarına göz atabilirsin. Takması ve kullanımı hayli kolay olan örgü saç bantları ve modelleri isteğe göre değişebiliyor. Dilersen kalın dilersen ince modellerini tercih edebilirsin.

Yaz esintisi

Saçlarına da yaz esintisini taşıyabileceğin bir saç bandı arıyorsan sıcak renkleri tercih edebilirsin. Saçlarını örerek rengarenk saç bantlarını takabilir, yazın iç ısıtan yanını kendinde görebilirsin.

Anahtar kelimeler: saç modeli, saç modeller, saç modelleri 2018, saç aksesuarı, saç aksesuarları, saç bandı modelleri, saç bantları


Kolay Randevu logo