Güzel bir kadın olarak dünyaya gelmek ayrı, her yaşta daha da güzelleşmek çok ayrı bir olay. Nasıl yaşlandıkça güzel kalacağım ki diye merak ediyorsan hemen sana parmakla gösterilen bir kadından bahsedelim; Jennifer Lopez. Kadın ne yapsa olay ne giyse ayrı bir olay. İşin ilginç tarafı ise şu anda tam tamına 49 yaşında. Nasıl oluyor da o yaştaki bir kadın en fazla 35 gösterebiliyor diyorsan; kendi ağzından dinleyelim bakalım nasıl hala modaya, güzelliğe ve sanata yön verebiliyor.

Temizlik Şart!


İstediğiniz kadar makyaj güzeli deyin, kadın işin özünü kavramış. Jennifer Lopez güzellik sırları için “Davetlere, konserlere bol makyajla çıkarım ama özel hayatımda makyaj yapmıyorum. Yaptığım makyajı da temizlemeden uykuya dalmam.” diyor.

Korunmadan Kapı Dışarı Çıkmak Yok


Hangi yaşta olursan ol, bakımlı olmak; önce kendini korumaktan geçiyor. Bu konuda çok hassas olan Jennifer Lopez güzelliği için; “Korunmadan asla dışarıya çıkmam.” diyerek güneş ışınlarından etkilenmemek için çeşitli ürünler kullandığını da ekliyor.

Ah Uyku, Canım Uyku…


Yoğun bir programı olan başarılı şarkıcı, uyku düzeninin çok önemli olduğu ve en az 7 saat uyuduğunu söylüyor. E, o zaman ne yapıyoruz kızlar? Doğru yatağa.

Spor, Spor ve Daha Çok Spor


Jennifer Lopez 49 yaşında olabilir ancak hareketsiz zamanının geçmediğini söylüyor. Zaten kadın kıpır kıpır. Her sahnesinde yeterince kalori yakıyor olabilir ama düzenli spora gidip karın kası yapmaktan da geri kalmıyor.

Meditasyon


Sürekli gülümseyen ve yerinde duramayan bu güzel kadının hayattaki en büyük sırrı neymiş biliyor musun? Sık sık meditasyon yapmak. Akıllı kadın vesselam. Ruhunu besliyor ki vücudu da beslensin. “Meditasyon yaparken kendimi huzurlu ve mutlu hissediyorum. Bu durumda ister istemez etrafa güzellik saçmamı sağlıyor.” diye ekliyor.

Kötü alışkanlıklara son

Jennifer Lopez güzelliğini aslında sigara, alkol ve kötü beslenme alışkanlıklarından olabildiğince uzak durmaya borçlu. İstediğiniz kadar spor yapın, iyi beslenin alkol ve sigaradan uzak durmazsanız Üzgünüz ama asla 49 yaşında olup en fazla 30 gösteren bir Jennifer Lopez güzelliğine sahip olamayacaksın.Anahtar Kelimeler: jennifer lopez, jennifer lopez kimdir, jennifer lopez güzellik sırları, jennifer lopez modası, ünlülerin güzellik sırları, jennifer lopez röportajları, jennifer lopez kıyafetleri, jennifer lopez bakım sırları


Kolay Randevu logo