Çekici bir kadının sırrı etkileyici bakışlarıdır. Etkileyici bakışlara nasıl mı sahip olunur? Tabi ki kusursuz bir göz makyajıyla! Kusursuz bir göz makyajını düşündüğümüzde ise ilk aklımıza gelen iddialı bakışların olmazsa olmazı, kuyruklu eyeliner! Eğer doğru uygulanırsa bize daha dolgun kirpikler elde etme imkanı sunuyor. Böylece daha iri gözlere sahip olabiliyoruz. Bu trendin önemli bir etkisi de dişiliği ön plana daha çok çıkarması. İşte tam da bu yüzden güzellik dünyasının kuyruklu yıldızı yeniden sahnelerde…  Bu sezon kuyruklu eyeliner'in en keskin ve reformist halleriyle yeniden tanışıyoruz. İşte Gigi Hadid’in 3 boyutlu grafik gözlerinden Candice Swanepoel’in ucu sonsuzluğa uzanan kedi gözlerine, kuyruklu eyeliner'ın en iyi 8 görünümü!

Son olarak sizlere ufak bir tavsiyemiz var.

Kusursuz  Kuyruklu Eyeliner Nasıl Çekilir?

Öncelikle çekeceğiniz eyeliner tipine uygun olarak bir ürün seçmelisiniz. Tam olarak eyelinerı göz kapağına değdirmeden önce zor ve önemli bir kısım olan kuyruğunu iki göze orantılı bir şekilde çizmelisiniz. Bunun için önce ince bir hat çizerek kabasını alabilir ve içini doldurabilirsiniz. Artık göz kapağını da şekillendirmeye hazırsınız! Şimdi, göz pınarlarından başlayarak başta ince bir hat olarak eyelinerı uygulamalısınız. Sonrasında istediğiniz kalınlığa getirmek ve kuyrukla birleştirmek için bir daha üzerinden geçebilirsiniz. Eğer siz de bu güzel olduğu kadar beceri gerektiren işi profesyonel ellere bırakırım derseniz hiç vakit kaybetmeden Kolay Randevu aracılığıyla buraya tıklayarak sizin için en uygun olan makyaj salonunu bulabilir ve hemen online randevunuzu alabilirsiniz.

Keywords: Göz Makyajı, Kuyruklu Eyeliner, Dolgun Kirpikler, Eyeliner, Kolay Randevu, buraya tıklayarak, makyaj salonunu, OnlineKolay Randevu logo