İpek Kirpik Hizmeti Veren Salonlar ve Fiyatları İçin Tıklayınız


Kirpiklerinizden şikayetçisiniz ve istediğiniz formda olmaması sizi mutsuz mu ediyor? Artık hiç üzülmenize, dert etmenize gerek yok çünkü son zamanların favori yöntemleri arasında ilk sırayı alan ipek kirpiği deneme gibi bir şansınız var. İpek kirpik, hem yaz sezonu hem de kış sezonu doğru yöntemler kullanılarak uzun süreli kullanma imkanı sağlıyor. Uygulama işlemi ise en basit haliyle kirpiklerin tek tek yapıştırılarak ortaya çok doğal veya dikkat çekici bir görüntü çıkarması. Bazen de sentetik kirpikler kadar yoğun ve kalın görünebilirler. Hafif oldukları için, genellikle kirpik yapısı zayıf veya ince olanlara öneriliyor. İpek kirpik kesinlikle sentetik kirpiklere göre daha uzun süre ve kalıcı. Sentetik kirpik ise parlak, akrilik bir materyalden yapılıyor. Hele birde makyaj yapmayı pek fazla sevmiyor, sabahları uyandığınızda kendinize gerekli vakti ayıramıyorsanız ya da söz-nişan-düğün gibi en özel günlerde kurtarıcı niteliğinde olan ipek kirpik uygulamasını güzellik ve bakım merkezlerinde deneyebilirsiniz.


İpek Kirpik Uygulama Çeşitleri:Tekli, Mink ve 3Dİpek kirpikle ilgili dikkat edilmesi gerekenler;

·         Göz makyajınızı çok güzel bir şekilde temizleyin, kullandığınız lens varsa mutlaka çıkartın.

·         Yaklaşık olarak 1,5 saat uygulama işlemi sürebilir.

·         En başta sağlığınız söz konusu olduğu için profesyonel kişiler ile temiz bir ortamda ipek kirpik işleminin uygulanması gerekiyor.

·         Aralıklı olarak takılan farklı boyutlardaki kirpikler doğal bir gürünüm elde etmenizi sağlayacaktır.İpek kirpik uygulamasının püf noktalarından biri de yapıştırıcı miktarına çok dikkat edilmesi gerektiğidir. Orantılı şekilde sürüldüğü taktirde istenilen sonuç alınabilir.

·         Yoğunluk göz ucunuza doğru fazlalaşsın ki,daha etkili bakışlar elde edebilesiniz.

·         Uygulama işlemi bittikten sonra 1 gün boyunca su değdirmemeye özen gösterin.

·         Yaklaşık olarak 2 gün boyunca göz makyajı yapmayın.

·         İpek kirpiklerinize aralıklı olarak (2-3 haftada bir) bakım yaparak daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

·         İpek kirpikleri en çok yıpratan ve dökülmesine sebep olan ürünler ise göz makyajı temizleyicileri ve göz çevresine uygulanan kremler.


Gel gelelim avantaj ve dezavantajlarına…


·          Gözünüzle temas eden yapıştırıcı madde gözünüzü sulandırarak kızarmasına ve yanmasına sebep olabildiği gibi nadir olarak görülebilen kısa süreli görme bozukluğu da yaratabilir.

 ·         En başta sağlığınız söz konusu olduğu için en kaliteli yapıştırıcıların kullanıldığından emin olmalısınız.

·         İpek kirpiklerinizi çıkarma işleminde kendi kirpiklerinizde hasar görerek kopabilirler.

·         İpek kirpik kullandığınız zamanlarda gözler ile temas halinde olunması dökülmesine sebep olacağı için gözünüz kaşınsa dahi ovuşturmamalısınız. Bu durum biraz sinir bozucu olabilir.

·         Uygulama esnasında doğru yapılmayan bir işlem, geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden güvenilir ve alanında uzman kişilerden hizmet almak çok önemli.

İpek kirpik ile harika sonuçlar elde etmek istiyorsanız, uzman kişilerden yardım almanızı öneriyoruz. Kolay Randevu ile tek tıkla bulunduğunuz il ve ilçeye en yakın güzellik ve bakım merkezlerini görüntüleyerek buraya tıklayarak online ücretsiz randevu alabilirsiniz.

 

Keywords: İpek kirpik, ipek kirpik uygulaması, ipek kirpik hakkında bilmedikleriniz, ipek kirpiğin zararları, ipek kirpik zararları, ipek kirpik dezavantajları, ipek kirpik nedir, ipek kirpik dezavantajları

Kolay Randevu logo