Geçmişten Bugüne Victoria Meleklerinin Saçları

Tüm dünyayı kasıp kavuran Victoria's Secret defilesi bizi de etkisi altına aldı. Yeni yıl trendlerini, saç modellerini, makyaj modasını yakından incelediğimiz bu defilede her zamanki gibi göz kamaştırıcı modeller başroldeydi. Victoria's Secret defilelerindeki doğal görünümlü saç stillerine göz atmaya ne dersiniz? Okula veya işe giderken yapabileceğiniz bu saç modelleriyle siz de Victoria's Secret melekleri gibi görünebilirsiniz.


Victoria's Secret defilesinin ilk yılları

Victoria's Secret defilesi ilk kez 1995 yılında yapıldı. O dönemlerde peş peşe gerçekleşen Victoria's Secret defileleri bugünkü ihtişamından çok uzakta, oldukça sade görünüyor. Naomi Campbell'in kâküllü uzun saçları o yılların ikonik saç trendlerinden biri oldu. 1996 yılında popüler olan röfleli saçları Victoria's Secret defilesinde de ön plandaydı. O yıllardaki röfle modası bugünkü halinden çok daha farklı. İnce ince yapılan röfleler 2000'li yıllardan itibaren demode bulunmaya başlandı.


2000'li yıllarda Victoria's Secret defilesi

Victoria's Secret defileleri 2000'li yıllardan itibaren popüler olmaya başlıyor. Victoria's Secret'in gelenekselleşen kanatları 2000'li yıllarda takılmaya başlıyor ve o günden itibaren hiçbir Victoria's Secret defilesinden melek kanatları eksik olmuyor. 2000 yılındaki Victoria's Secret defilesinde yandan ayrılmış perçemli saçları görüyoruz. Saç rengindeyse röfle ve balyaj ilk sırada yer alıyor. Saç kesim modasına gelince, 2000'li yıllarda genellikle katlı saç kesimleri ön planda. Victoria's Secret defilelerinde genellikle hacimli ve dolgun saçları görmek mümkün. Bunun için genellikle dalgalı veya hareketli fönleri tercih etmişler.

2005 yılı itibariyle Adriana Lima podyuma çıkıyor ve güzelliğiyle tüm herkesi kendine aşık ediyor. Sempatik tavırları, çekici güzelliği ve doğal saçlarıyla Victoria's Secret'in en güzel meleklerinden biri ilan ediliyor. Adriana Lima her daim koyu kahverengi saçlarını doğal kullanmayı tercih ediyor. Saçlarının sadece uçlarını dalgalandırarak hem doğal hem de çekici bir görünüm kazanmayı başarıyor. 2005 yılındaki Adriana Lima ile bugünkü halini karşılaştırdığımızda çok da değiştiğini söyleyemeyiz.


2010 yılı ve doğallığın yükselişi

Yıllar geçtikçe Victoria's Secret defilelerindeki saç stillerinde daha doğal dokunuşlar ve minimal değişimler görüyoruz. 2010 yılındaki Victoria's Secret defilesindeki saç modelleriyle yataktan yeni kalkmış görünümü verilmeye çalışılıyor. Siz de bu saç modelini evde yapmak için saç köpüğünden yardım alabilirsiniz. Duştan çıktıktan sonra saçlarınızın nemini alın ve saç köpüğünü saç uçlarına masaj yaparak uygulayın. Saçlarınızın doğal dalgasını ortaya çıkaran bu saç stilini okula veya işe giderken tercih edebilirsiniz.


2015 yılı ve Gigi Hadid'in süprizi

2015 yılında gerçekleşen en büyük sürpriz, Victoria's Secret defilesine Gigi Hadi'in katılması oluyor. Gigi Hadid ve onunla özdeşleşen su dalgalı saçları 2015 yılına damgasını vuruyor. Eğer saçlarınızı boyatmayı düşünüyorsanız, 2015 yılında başlayan ve hala devam eden küllü sarı saç rengi trendine siz de uyabilirsiniz.


2017 yılı ve koyu renk saçların geri dönüşü

20 Kasım'da Şanghay'da gerçekleşen Victoria's Secret defilesinden en çok dikkatimizi çeken detay, koyu renk saçların yükselişi oluyor. Koyu kahverengi ve koyu kumral saç renkleri 2017 yılındaki defilede başrolü oynuyor.

Bella Hadid'in koyu kahverengi bob kesim saçlarına hayran kalmamak elde değil. Oldukça genç ve enerjik görünen bu saç stili 2018 yılında da oldukça popüler olacak gibi görünüyor.

Vanessa Moody'nin kaküllü dalgalı saçları da oldukça çekici görünüyor. Saç modelinizde küçük ama etkili bir değişiklik yapmak istiyorsanız kakül kestirebilirsiniz. Hem çok moda, hem de çok çekici görünüyor. Victoria’s Secret meleklerinin saç modelleri arasında en hoşunuza gideni seçin ve hemen şimdi buraya tıklayarak Kolay Randevu ile kolaylıkla kuaförünüzden randevu alın. Yeni yıla bambaşka biri olarak girin.


Anahtar Kelimeler: saç modeli, saç modelleri, Victoria’s secret defilesi, Victoria’s secret melekleri, Victoria secret saç


Kolay Randevu logo