Fazla Yağlardan Kurtulmak İçin Ne Yapmalı?

Kadınların en çok korktuğu durumlardan biri kilo almak. Alınan bu kilolar aynı zamanda birçok sağlık problemini de beraberinde getiriyor. Ancak teknolojinin gelişmesi zayıflamak isteyenlerin de yüzünü güldürdü ve güzellik merkezleri zayıflama konusunda sayısız seçenek sunmaya başladı. İşte ağrı ve acı duymadan zayıflamana yardımcı olacak o yöntemler.


AWT

Açılımı akustik dalga tedavisi olan AWT son dönemlerin en popüler kilo verme yöntemlerinden biri. AWT nedir sorusuna verilebilecek en kısa cevap selülitlere gönderilen şok dalgalar olabilir. Bu şok dalgalar selülitleri inatçı kılan fibrozseptaları parçalıyor ve portakal kabuğu görünümünü iyileştiriyor. Bu şok dalgalar aynı zamanda yağ hücrelerinin parçalanmasını da sağlayarak zayıflamaya yardımcı oluyor. Her seans sonunda inceldiğinin farkına AWT yöntemiyle varabilirsin. Ayrıca doğum sonrasındaki çatlaklarından şikayetçi olan anneler için de bu yöntem uygulanabiliyor.

Lipoliz

Etkili bir bölgesel zayıflama yöntemi olan lipoliz uygulamasında soyadan meydana getirilen fosfatidil kolin kullanılır. Doku canlandırma için kullanılan ajanların yanında kişinin bölgesel zayıflama istediği yerdeki duruma göre bu ajanlara eklemeler yapılabilir. Fazla yağlar yüzünden meydana gelen şekil bozukluklarından lipoliz sayesinde kurtulabilirsin. Kısacası lipoliz nedir diye aklına takılan bu sorunun cevabını bölgesel zayıflama yöntemi olarak adlandırmak mümkün.

LPG

Halk arasında vakumla zayıflama olarak bilinen LPG yöntemi bölgesel zayıflama ve selülit tedavilerinde olumlu sonuçların alınmasını sağlıyor. LPG nedir sorusuna kan dolaşımını hızlandıran ve dokuları yenileyen bir uygulama cevabını vermek mümkün. Eğer kas ve cilt arasında kalan dokularının yenilenip, şekillenmesini istiyorsan LPG yöntemine başvurabilirsin. 10 – 12 seans sonucunda gözle görülür sonuçlara ulaşmanda mümkün ancak bu kişiden kişiye farklılık gösterebilir de. Sıkı bir vücuda ulaşma hayaline LPG sayesinde bir adım daha yaklaşabilirsin.

K-9

Kızılötesi yumuşak lazer dalgalarıyla çalışan bu cihaz vücut şekillendirme, selülit giderme, zayıflama, masaj ve cilt pürüzsüzlüğü gibi alanlarla kullanılıyor. Cilt sıkılaştırma ve kırışık giderme konusunda profesyonel bir destek almak istersen eğer bu cihazın olduğu güzellik salonlarından destek alabilirsin. Belirli aralıklarla yaptıracağın seanslar sonucunda gözle görülür bir değişim yaşaman mümkün. Ancak bu süreci diyet ve sporla desteklemende fayda var.

Fazla kilolarından kurtulmak ve yepyeni bir görünüme kavuşmak, mevcut formunu korumak ve güzelliğine güzellik katmak istiyorsan eğer Kolay Randevu üzerinde bulunan güzellik merkezlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin. Güzellik merkezlerinin sunduğu zayıflama yöntemlerini sağlıklı beslenme ve sporla destekleyerek çok kısa sürede görenleri kendine hayran bırakabilirsin.


Anahtar Kelimeler: bölgesel zayıflama, awt nedir, lpg zayıflama, k9 nedir, k9 zayıflama, lpg nedir, zayıflama yöntemleri, bölgesel zayıflama yöntemleri


Kolay Randevu logo