Dermapen Hizmeti Veren En İyi Merkezler ve Fiyatları İçin Tıklayınız


Neredeyse her kadının rüyası daima genç kalan ve ışıl ışıl parlayan bir cilde sahip olmak. Gün içerisinde yaşanan stres, yorgunluk ve daha birçok etken ile cildin güçsüz kalabiliyor. Bir üzerine geçen yıllar eklendiğinde bu etki artıyor. Yılların yorgunluğunu artık küçük işlemlerle atman mümkün.


Dermapen Nedir?


Oldukça kolay bir işlem olan dermapen tek başına bile ciltte gözle görülür sonuçlar elde etmeniz sağlar. Dermapen nedir sorusuna en kısa yoluyla yaşlanma karşıtı bir işlemdir cevabını verebiliriz. Yaşlanmayı durdurmak imkansız olsa da dermapen işlemi ile yaşlanmanın beraberinde getirdiği olumsuz etkileri hafifletmek mümkün. Genişlemiş gözenekler, yüzde ince çizgi ve kırışıklar ve ağız çevresinde meydana gelen yaşlanma belirtilerini azaltan dermapen son zamanların en çok tercih edilen gençleşme işlemleri arasında bulunuyor.


Dermapen Hakkında Sık Sorulan Sorular


En iyi cilt gençleştirme yöntemlerinin başında gelen dermapen henüz yeni yeni keşfedilmeye başlıyor. Bilinen yöntemlere yeni bir soluk getiren bu işlemde soru işaretleri oluşması da çok normal.


·         Dermapen cildimi onarırken istenmeyen zararlara yol açar mı?


Dermapen işleminde cilde uygulanan işlem ile ciltte bilinçli olarak bir tahribat oluşturulur. Durum böyle olunca da akıllarda cildimi yenilenmek istersek ya bir sorun çıkar mı sorusu beliriyor. Ancak bu oluşturulan tahribat da amaç en az epidarmal hasar ile mikro iğneleme tekniği uygulamak. Bu da cilt için bir tehlike arz etmiyor.


·         Dermapen sivilce izleri için uygun mudur?


Sivilce akneden dolayı meydana gelen izlerin giderilmesinde dermapeni tercih edebilirsin.


·         Derpamen uygulamasından sonra nelere dikkat etmeli?


Uygulama sonrasında cildinde hafif bir yanma hissetmen normal. Uygulamadan sonra bir serum yardımı ile bu histen arınabilirsin. Oldukça güvenli bir uygulama olan dermapen sonrasında günlük hayatına dönebilirsiniz. Aynı zamanda güneş bu uygulamada cildini etkilemediği için yaz aylarında da yaptırabilirsin.


Dermapenin Faydaları


Son zamanlarda trend işlemler arasında yerini alan dermapen sunduğu sonuçlarla vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Dermapen faydaları arasında cilt sıkılaştırma, toparlama, cildin kendini yenilemesi, deri olgunlaşması, ince kırışıklıkların yok olması, derin kırışıklıkların azalması, cilt tonunun eşitlenmesi ve açık gözeneklerin sıkılaşması yer alıyor.


Dermapen Yaptırmak İçin Nedenler


Çok ince iğneler ile cilde uygulanan dermapen uygulamasını yaptırmak için cildinde seni rahatsız eden kısımlar olması yeterli. Bu durumların başında elbette yaşlanma belirtileri geliyor. Ciltte yavaş yavaş kendini göstermeye başlayan çizgilere karşı dermapen uygulamasını tercih edebilirsiniz. Güneş lekeleri, göz altı morlukları, akne ve sivilce izleri, cildin solgun görünümü gibi birçok neden dermapen yaptırman için yeterli.


Dermapen uygulamasını yaptırmak için uzman kişilerden yardım alman gerektiğini unutma ve sıkı araştırma yap. Kolay Randevu ile sadece tek tıkla tüm güzellik ve estetik merkezlerini görüntüleyebilir ve kolaylıkla randevu alabilirsin.


Anahtar Kelimeler: Dermapen nedir, dermapen faydaları, dermapen, yaptırmak


Kolay Randevu logo