Bakımlı her kadın gibi ayna karşısında saatlerce oyalanmayı, ağır ağır makyajını tamamlamayı sevdiğini biliyoruz ama ya zamanın çok kısıtlıysa ne olacak? Acilen evden çıkman gerekiyor ama saatlerini ayırdığın o makyaja gram zaman ayıramayacaksın. O dağınıklıkla sokağa çıkamayacağına göre?! Dur panikleme çözüm çok basit; 5 dakikada doğal makyaj. Acil makyaj nasıl yapılır ki deme hemen; önerilerimize kulak ver:

İlk adım; doğru nemlendiriciTatlım cildini nemlendirmezsen hem makyaja hazır olmaz hem de pullanma yapar. Önce cildine uygun olan kremleri öğren ve hemen bir tane satın al. Yıkadığın yüzüne uygun miktarda sürmen cildin canlanmasını sağlayacak ki acil makyaj için hazırlanabilesin.

Fondöteni unut


21. yüzyıldayız ya, ne fondöteni. Eskidendi o kat kat, yapay duran boyalar. Artık doğal olma zamanı. Görmüyor musun tüm ünlü kadınlar “no - make up” diyor ama biz sanki bilmiyoruz BB krem ya da CC krem kullandıklarını. Sürmek 2 saniyeni almayacak, güven bize.

Kapatıcı IN Fondöten OUT


Şişen gözler kimseye çekici gelmez. Hele ki bir de morlaşmış gözaltı torbaları varsa hiç sokağa çıkma daha iyi. Ne yapıyoruz peki? En iyisinden bir kapatıcı ile 1 dakikada morluklara son.

Pastel tonlarındaki farlar, hayat kurtarıcıdır; aklında bulunsun

Sabahın körü de olsa gecenin bir yarısı da olsa 5 dakikalık makyaj için koyu farlardan uzak dur. Pastel tonlarında, belli belirsiz ve sadece göz kapağına sürülen far, güzelliğinizi daha net bir şekilde ortaya çıkaracak.

Allık candır, gerisi heyecan…

İster esmer tenli ol ister buğday. O öpülesi yanakları nasıl ortaya çıkaracaksın? Elbette ki açık tonlardaki bir allık ile. Tek dokunuşla yanakları da canlandırdık, daha ne olsun.

Maskara deyip geçme; tek başına bile iş göreceği zamanlar gelir


Topaklanmayan, kirpikleri tel tel yapan bir maskara edin en acilinden. Öyle renkli maskara falan da kullanma. Ne o öyle yeni ergenler gibi. Kadın dediğin asil olur, asillik de kıvır kıvır kirpiklerden geçer.

Soft rujlara devam


Bu sene dudakları patlatmıyoruz kızlar. Amaç doğal ama bakımlı görünmek. Basit bir balm veya soft tonlarda rujlar işimizi görür. Abartmadan sür ve hop 5 dakikada makyaj nasıl yapılır herkese göster.

Hem zamandan hem de bütçenden kar etmek istiyorsan, e biraz da üşengeçlik varsa o zaman doğru KolayRandevu'da Sadece birkaç dakika içerisinde bulunduğun yere en yakın makyaj stüdyolarını listeleyebilir ve randevu alabilirsin.

Anahtar kelimeler: makyaj trendleri 2018, makyaj ürünleri, acele makyaj, kısa sürede makyaj nasıl yapılır, 5 dakikada makyaj nasıl yapılır, acil makyaj


Kolay Randevu logo