Tanıştıkları günden nişanlılık sürecine ve en nihayetinde evlendikleri güne kadar gündemden düşmeyen Prens Harry ve Meghan Markle aşkı şüphesiz hepimizin “Ne aşk be!” diye tepki verdiği, ilham alınası türden bir birliktelik. Bugünkü gündemimizi Yeni Düşes Meghan Markle’ın sadece aşkta değil, moda ve güzellikte de “kraliçe” tacını nasıl gururla taşıdığına ayırdık. İşte detaylar:

1. Burberry Pantolon ve Smythe Kaban

İngiltere havası bu; en kasvetlisinden! Şu havada bile farkını ortaya koyabilecek bir kadın var ki kış modasına yeni bir akım getirmiş. Gri tonlarında smythe kaban ve atkının İspanyol paçalı burberry pantolon ile uyumunu ise tartışmaya dahi açmıyoruz!


2. En Havalısından Stuart Weitzman Çizmeler ve Kaban & Çanta Detayı

Gözlerinden kalp çıkan emojiden koyduk farz et, nitekim şu uyumun karşısında başka türlü bir tepki vermek mümkün değil. Çizmelerin modeli ve renk seçiminden kaban ve çantayla yarattığı ahenge kadar her bir detay neden Meghan Markle için “Kadın bu işi biliyor!” dendiğini açıklıyor zaten…


3. Elbise Seçimleriyle Fark Yaratıyor…

Kolsuz trençkot elbisesiyle göz dolduran Meghan Markle, katıldığı her etkinlikte ve organizasyonda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.


4. Çanta Seçimleri Kusursuz!

Şüphesiz Meghan Markle’nın moda dünyasında yarattığı etkinin büyüklüğü tahmin edilemeyecek boyutlara ulaşmış durumda. Öyle ki her kıyafetine özel kullandığı çantalar medyaya düştükten 1 saat içerisinde tükeniyor…


5. Güzellik Sırları da Var Elbette…

Bir röportajında “Fotoğraf çekimlerinde çillerimin makyajla kapatılmasını sevmiyorum.” diyen Meghan Markle, katıldığı tüm davet ve etkinliklerde de doğallıktan yana. Belki de onu daha bir ilgi çekici kılan şeyin sırrı da bu. Genel olarak toprak tonlarında dumanlı gözler ve ışıltılı bir tenle dikkat çeken Meghan Markle, rujda ise bej tonlarını tercih ediyor. En vazgeçilmezinin dudak nemlendiricisi olduğu söyleyen Markle, kapatıcı, allık ve maskaradan oluşan oldukça pratik bir makyaj rutinine sahip.


6. Ceket & Şort Seçiminde Bir Dünya Markası

Elbise ve palto tercihlerinde başarılı olduğu kadar ceket ve şort kombinlemesinde de harikalar yaratan Meghan Markle, maskülen modasında adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor. Genellikle sade ceket ve şort kombinlerini tercih eden Markle, gözlerin ön planda olduğu hafif bir makyajla bu güzel ikiliyi pekala tamamlıyor.

Anahtar Kelimeler: meghan markle modası, meghan markle güzellik sırları, meghan markle kimdir, meghan markle moda


Kolay Randevu logo