Yaz geldi, cıvıl cıvıl giyinme sezonunu açtın, peki kombinlerine uygun renkte ojeler sürüyor musun? Düzenli tırnak bakımı yapıyor musun? Her sene yeni manikür ve oje trendleri çıkıyor, takipte misin? Değilsen bu yazımızda senin için hazırladığımız 2020 yaz manikür trendleri ve oje trendleri 2020 seni bekliyor!


Kısa renkli tırnaklar moda

Bir zamanlar tırnakları uzatıp rengarenk ojeler sürmek modaydı. Artık değişti! 2020 yazında tırnaklarını kısa tutmalı, “İçim içime sığmıyor!” diyorsan birbirinden canlı renkler sürmelisin.

Cazibenin rengi kırmızı

Bu yaz yüksek enerjimizi ortaya koyma vakti! Seksiliğin, cazibenin ve çekiciliğin rengi kırmızı, her sene olduğu gibi bu sene de moda. Canlı bir görünüm için ojede renk seçimin kırmızı olmalı!

Çizgi deseni ön planda

Uygulaması kolay, görünümü bir o kadar modern olan doğrusal çizgileri ojelerin üzerine uygulayabilirsin. Cool bir görüntü kazanmak için de asimetrik çizgileri tercih edebilirsin.

Uzun ve oval tırnaklar

Tırnaklarımızın doğal hali olan oval şeklini koruyarak biraz uzatabilirsin. Tasarımcıların sıklıkla uygulamaya başladığı uzun oval boyutlu tırnaklarda uygulandığında hem sade renk, hem de desenler harika görünüyor!


Soluk renkler de ön planda

İlla canlı ve sıcak renkler tercih edecek değiliz ya! “Ben soluk renkleri seviyorum, bunları taşımak istiyorum” diyorsan bej ve soluk pembe gibi renkleri tercih edebilirsin. Abartıdan uzak, daha naturel renkler de tercih meselesi tabi ki.

Metalik detaylar

Bu trend metalik renk hayranlarını çok sevindirecek! Metalik ojeler tek sürüldüklerinde tırnakta son derece havalı durduğu gibi, desen olarak veya french oje şeklinde de uygulanıyor.


Sivri uçlu takma tırnaklar

Takma tırnak herkesin severek kullandığı bir ürün değil. Ancak kullanmaya alışıldığında da ondan pratiği yok! 2020 yaz modasına göre ucu sivri olan tırnaklar moda, seksi bir görünüm için birebir! Tek renkli olanlar kadar üzeri pullu ve desenli tırnaklar da tercih ediliyor ancak sana bir tavsiye, üzeri pullu veya çıkartmalı tırnak alırsan bir yerlere sürtmemeye ve pulların kopmamasına dikkat et!


Mavinin 50 tonu

Okyanus mavisinden gece mavisine kadar, en sıcak renk olan mavinin her tonu 2020 oje trendleri arasında!


Simler ile yıldız gibi parla

Simler tekrar karşımıza çıkıyor ancak bu sefer farklı! Parmak diplerine uygulanan bu simler sayesinde tırnaklarındaki renkler ayrı bir parıltı kazanacak. Önerimiz, simler fazla parlayacağı için oje seçimini mat renkler arasından yapman.

Bu trendleri profesyonel ellerle tamamlamak için Kolay Randevu üyesi makyaj ve tırnak stüdyolarını ziyaret edebilirsin.

Anahtar Kelimeler: 2020 yaz manikür trendleri, manikür ve oje trendleri, 2020 yaz oje trendleri, tırnak bakımı


Kolay Randevu logo