Takvimlerin bahar aylarını göstermeye başlamasıyla yaz trenleri de kendini hafiften göstermeye başlıyor. Sana uygun erkek saç modelleri sayesinde çok daha iyi bir görünüme kavuşman mümkün.


Dağınık Dokulu Saç Modelleri


Dalgalı bir saç yapın varsa dağınık dokulu saç modellerini kesinlikle denemelisin. Yanların daha kısa üst kısımlarınsa daha uzun olduğu bu modelde dalgalanan saçlarının keyfini çıkarabilirsin. Erkek yandan kesimli saç modeli dağınık yapılı saçlarda çok daha hoş duruyor. Dilerseniz saçlarına küçük işlemler uygulayarak dalgalar da elde edebilirsin. Sıradanlıktan uzak olan bu model daha havalı bir görümüne kavuşmanda sana yardımcı olabilir.


Dik Tarzda Saç Modelleri


Dar bir alnın varsa ve alnını saçlarla kapatmak istemiyorsan saçlarının kesimini biraz daha kısa tutup dik tarzda bir model kullanabilirsin. 2020 erkek saç modelleri arasında en rahat kullanılanlardan biri de bu. Saçlarının dik durmasını sağlayacak doğal ürünleri tercih ederek yıpranmaların önüne geçebilirsin. Şık bir akşam yemeğinde, abartıdan uzak bir şekilde dik model uygulayacağın saçlarını kullanman mümkün. Özellikle havaların ısınmaya başladığı bugünlerde saçlarının önüne gelip seni rahatsız etmeyecek olması bu modelin en büyük avantajı.


Yandan Kesim Saç Stilleri


Erkek yandan kesim saç modeli sayesinde yandan görünüm ve önden görünümünün farkını ortaya koyabilirsin. Yanların çok daha kısa olduğu bu modelde saçlar ön kısımda toplanıyor. Dilersen saçlarını kendi haline bırakabilir dilersen de şekillendirebilirsin. Saçlarının önüne gelmesini istemiyorsan saç spreyinden yardım alabilirsin.


Uzun Kaküllü Saç Modelleri


Erkek dağınık saç modeli bu yaza damgasını vuracak modeller arasında. Hafif uzun ve kendi haline bırakacağın saçlarının tarzına ayrı bir hava katacağı kesin. Dilersen saçlarını geriye doğru tarayıp sabitleyebilirsin. Seçim tamamen sana kalmış. Kendi haline bırakacağın saçlarına ıslak ve doğal bir görünüm verebilir, özellikle yaz aylarında bu görünümle dikkatleri üzerine çekebilirsin.


Uzun Doğal ve Hareketli Erkek Saç Modelleri


2020 erkek saç modelleri arasında doğallık önde gelen unsurlardan. Omuzlarına kadar uzatacağın saçlarını şekillendirmek tamamen ruh haline kalmış. Uzunluğunu kendine göre ayarlayacağın saçlarını toplu ya da açık bir şekilde kullanabilirsin. Erkek dağınık saç modeli uzun saçlarla çok daha çekici bir hal alıyor. 2020 yılının yeni trendleri arasında kesinlikle uzun saçlar yer alıyor. Eğer saçlarının yapısı dalgalıysa bunu dağınık modele göre uyarlayabilir, kendi tarzını oluşturabilirsin.


Kendi tarzını oluşturmak ya da yeni bir görünüme kavuşmak için Kolay Randevu’dan sana en yakın berberi seçebilir, havaların ısınmaya başladığı bu vakitlere daha özgüvenli bir şekilde başlayabilirsin.
Anahtar Kelimeler: 2020 erkek saç modelleri, erkek saç modelleri, erkek saç stilleri, erkek dağınık saç modelleri, erkek uzun saç modelleri, erkek uzun saç stilleri
Kolay Randevu logo