Sıcak havaların kendini yavaş yavaş hissettirmeye başladığı şu günlerde 2020 ilkbahar yaz modasına hazırlıklar yapmaya başladıysan bu yazımıza mutlaka göz atmalısın. En trend giyim tarzları aynı zamanda en rahat kombinleri meydana getiriyor. Bu yaz hem çok şık hem de çok rahat geçecek diyebiliriz. Kimi kombinleri denemek için sabırsızlanacağına eminiz.


Tek Renk Modası


Bu yıl tek renk kombinler bir hayli dikkat çekiyor. Kolayca kendini bulacağın tek renk modasında renk seçimi tamamen sana kalmış. İster uzun tulumlar ister uzun elbiseler tercih edebilir, üzerine aynı renkte eklemeler yapabilirsin. Parçalı kombinlerde tek renk giyinmekse oldukça ilgi çekici bir görüntü elde etmeni sağlayacak.


Salaş Tasarımlar – Grunge Giyim Tarzı


Sıcak havalarda geniş, salaş tarzlarla rahatça hareket edebilirsin. Vücuda yapışan, insanı sıkan kıyafetler tercih edilen seçenekler arasında yer almıyor artık. Rahatlığın bir adım daha öne geldiği 2020 modasında geniş salaş kombinlerle de oldukça zarif bir görünüm elde etme imkanın var.


Bel Kemerleri


Eğer ince bir belin varsa tüm dikkatleri bel üzerine çekeceğin aksesuarlar kullanarak daha güzel bir kombin yapabilirsin. Bel kısmına takılan kalın kemerler etek, elbise ve pantolon ayırmadan kendini gösteriyor. Kemer rengini kombinine göre ayarlayabilir, oldukça şık bir görünüme kavuşabilirsin.


Yüksek Bel Pantolon


Her kadının gardırobunda bulunan yüksek bel pantolon popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeden bu yaz da bizimle olmaya devam ediyor. Kurtarıcı parçalar arasında yer alan yüksek bel pantolonlarını beli kısa üstlerle kombinleyerek tek kelimeyle kusursuz görünebilirsin. Kombinlerini spor ayakkabıyla tamamlayarak spor; topuklu ayakkabıyla tamamlayaraksa şık bir tarz yakalayabilirsin. Yüksek bel pantolonlar bu yaz da kurtarıcı parçaların başında geliyor.


Kot Kombinler


Kotlar geri dönüyor! Kış aylarında daha fazla tercih edilen kot kombinler farklı kumaş ve renklerle bu yaza damgasını vuracak. Alt ve üst için zevkine uygun kot modelleri tercih edebilirsin. Yaz aylarının gelişiyle daha açık renk kotların tercih edildiğini de hatırlatmak isteriz. Eğer pantolon tercihlerin arasında değilse kot elbiselere de göz atabilirsin.


Birbirinden güzel kombinlerin var ve bu kombinlerle bütünlük sağlayacak saç modellerine karar verirken uzman kişilerden yardım almak istiyorsun? Bunun için Kolay Randevu üzerinden dilediğin kuaförü seçmen yeterli.


Anahtar Kelimeler: 2020 kadın modası, 2020 ilkbahar yaz modası, 2020 yaz modası, trend kombinler, 2020 yaz kadın trend, kadın modası, kadın modası 2020


Kolay Randevu logo