Gardırobunun yenilenme zamanının geldiğini düşünüyorsan harekete geçmenin tam da sırası. Birbirinden güzel kombinler yaparak tüm dikkatleri üzerine toplayabilirsin. Küçük ama önemli detaylara dikkat ederek mükemmel bir görünüme kavuşabilirsin.


Dar Kesim Pantolonlar


Bu yıl dar kesim pantolonlar en altın çağını yaşıyor. Bedenini uygun kısa kesim dar pantolonları dilediğin tişörtle kombinleyebilirsin. Havaların ısınmaya başlamasıyla tercihlerini açık renklerden yana kullanıp daha cool bir görünüm elde etmen de mümkün. Dar kesim pantolonların üzerine özel geceler için spor bir blazer ceket giyip içerisinde beyaz bir gömlek seçerek gecenin yıldızı olabilirsin.


Asker Motifleri


Her dönem karşımıza çıkan asker motifli tişörtler bu yıl renk değiştirerek karşımıza çıkıyor. Koyu mavi ve grilerin yeşillerin yerini aldığı bu motifleri koyu renk bir pantolonla giyebilirsin. Kumaşlarda ve renklerde meydana gelen bu değişim hem rahat etmeni hem de oldukça şık görünmeni sağlayacak. Bu kombinin altına açık renk ayakkabı giymekten kaçınmalısın.


Spor Tarz


Kasvetli havaları yok etmenin en güzel yolu spor tarzdan geçiyor. Hiçbir zaman popülerliğini kaybetmeyen spor tarzda üst ve alt kısımların darlığını ters bir şekilde kombinleyebilirsin. Spor ayakkabı ve tişörtlerin üzerine bol bir hırka tercih ederek rahat etmen mümkün. Bu muhteşem kombini deri bir spor çantayla tamamlayabilirsin.


Griler


Gri renk asaletinden hiçbir şey kaybetmeden bu yılda kendini göstermeye devam ediyor. Havaların ısınmaya başlamasıyla açık renklere yönelme düşüncen varsa tercihini griden yana kullanabilirsin. Açık renk bir ayakkabıyla gri renkte ki kombinini tamamlayabilirsin. Grinin en yakın dostunun beyaz olduğunu da hatırlatmakta fayda var.


Krem ve Lacivertin Dansı


Bu yıl birbirine zıt olan renkler pek fazla tercih edilmiyor. Kombinler genellikle birbirini tamamlayan ve takip eden renklerden oluşsa da küçük bir istisna var. Krem ve lacivertin karşı konulmaz cazibesine sen de dahil olabilirsin. Krem tonlarında dar kesim pantolonlarını lacivert bir yelekle tamamlayabilir içerisine beyaz ya da açık mavi tonlarında gömlekler tercih edebilirsin.

2020’in senin yılın olması için yapacağınız küçük alışverişler sonrasında saç ve sakal stilinizi de modaya uydurmak isterseniz Kolay Randevu üzerinden en kaliteli berberlere ulaşabilirsiniz. Böylelikle kombinlerinizi mükemmel saç kesimleriyle tamamlamanız mümkün.


Anahtar Kelimeler: 2020 erkek modası, 2020 ilkbahar yaz modası, 2020 yaz modası, trend kombinler, 2020 yaz erkek trend, erkek modası, erkek modası 2020


Kolay Randevu logo