2017 Ağustos Ayında İstanbul'un En İyi Salonları

Kolay Randevu kullanıcıları bu listeyi İstanbul’daki güzellik işletmelerinden aldıkları randevular ve bu randevulara verdikleri puanlarla belirledi.

 

İstanbul’da Ağustos Ayında randevu alan kullanıcılar tarafından verilen puanlarla belirlenen en iyi 10 Salonu aşağıda sizler için listeledik.Listeye giren 10 salonu ve çalışanlarını Kolay Randevu olarak tebrik ederiz!

Not: Salon sıralamaları rastgele verilmiştir.


İşte Ağustos Ayı’nın En İyi Salonları

 

3A Hair Design - Kadıköy, İstanbul

Modern tasarıma ve merkezi konuma sahip 3A Hair Design, müşteri memnuniyetinin oldukça yüksek olmasıyla ön plandadır.

                                                                                                                   

Arif Akçay Saç Tasarım - Çengelköy, İstanbul

Güleryüzlü hizmeti, tatlı sohbeti ve yetenekli çalışanlarıyla Arif Akçay Saç Tasarım vazgeçilmez güzellik durağınız olacak.

 


Berber Chi Hair&Beards - Başakşehir, İstanbul

Butik ve modern tasarımlı salonunda müşterilerine en son trendleri sunan prestijli bir salon olma özelliğini taşımaktadır.Cansın Kuaför - Silivri, İstanbul

Cansın Kuaför zaman içinde trendlere ayak uydurarak modern çizgisini yakalamayı başarmış bir salondur.Efile Hair Design - Bayrampaşa, İstanbul

Profesyonelce hizmet vermeyi amaç olarak belirlemiş, merkezi konumu, modern salon tasarımı ve hijyenik şartları ile ön planda müşteri memnuniyetini tutarak hizmet vermektedir.

 

Emrah Boz Saç&Sanat - Bahçelievler, İstanbul

İç mekan tasarımıyla müşterilerinin gönlünde taht kuran Emrah Boz verdiği kaliteli hizmetlerle müşterilerinin mutlu bir şekilde ayrılmasını başarabilen işletmelerden biridir.

 

Gürkan Bayrak Kuaför - Ataşehir, İstanbul

Deneyimli ve güleryüzlü çalışan kadrosuyla, hijyenik şartlar altında, sizleri salonlarından mutlu uğurlamak için çaba gösteren bir işletmedir.

  

Nexus Kuaför Bayrampaşa - Bayrampaşa, İstanbul

Modern olarak tasarlanmış salonunda en kaliteli ürünlerle sizlere hizmet vermektedirler.


Selami Fidan Kuaför - Ümraniye, İstanbul

Selami Fidan Kuaför, deneyimli ve güleryüzlü çalışan kadrosuyla, hijyenik şartlar altında, sizleri salonlarından mutlu uğurlamak için çaba gösteren bir işletmedir.

 


Tuncay Kuluğ Saç Tasarım - Kartal, İstanbul

Ferah atmosferi sayesinde müşterilerine kendi evinde gibi hissettiren güzellik hizmeti sağlayan Tuncay Kuluğ Saç Tasarım, sevecen çalışanları, kaliteli ürünleri ve hizmette sınır tanımayan anlayışıyla sizin isteklerinize cevap verebilmek adına hizmet vermektedir.


 

 

Kolay Randevu logo