55.01.0 Yenidoğan Mah. Numunebağ Cad. No:23 / A / Numunebağ Bayrampaşa İstanbul 34040
Melis Güzellik Salonu resim

Hakkında

İstanbul Bayrampaşa bölgesinde bulunan Melis Güzellik Salonu, güler yüzlü ve deneyimli kadrosu, yenilikçi altyapısı ile kuaförlük, cilt bakımı, epilasyon, kalıcı makyaj gibi güzellik ve kişisel bakım hizmetlerini hijyenik ve konforlu salonlarında güvenilir bir şekilde sunmaktadır.


Adres

Melis Güzellik Salonu Adres: Yenidoğan Mah. Numunebağ Cad. No:23 / A / Numunebağ Bayrampaşa İstanbul

Bu İşletmenin Sahibi Siz Misiniz? Tıklayın!

Yakınlardaki Öneriler

Legend Kuaför

Ünlüeller Bayan Kuaförü

Gökhan Eriş Saç Tasarım

Efile Hair Design

Kuaför Ayten Velioğlu


Müşteri Yorumları

[5/5]
4 Yorum, 4 Puanlama

ayl...e - 27 Ocak 2016 -

sıcak, samimi bir ortam, enerjik ve ne ıstedıgınızı anlayan calısanlar, konforlu bekleme yeri, temiz ve hıjyenık ekıpmanlar.. kısacası olması gereken hersey burada. kendınıze bu hıssı tattırın

5/5
jal...y - 22 Ocak 2016 -

calısanların enerjısı, salonun sade guzellıgı ve evınızdeymıs gıbı hıssettıren sıcak ınsanlarıyla mukemmel bıryer. ayrıca ellerıde cok hızlı ve kalıtelı bence kuaforlerın. fonu mukemmel :)

5/5
zey...ç - 08 Ocak 2016 -

içeriye girdiğinizde hissettiğiniz havadan sonra kesinlikle baska bır yere gıtmek istemiyceksiniz. benim için olmazsa olmazlarımdan.sizde benim gibi güzelliğinize dikkat ediyorsanız mutlaka ugrayın

5/5
ayd...r - 29 Aralık 2015 -

Melis güzellik salonuna bir arkadaşım sayesinde 5 ay önce gitmeye başladım. O günden buyana sabit bir şekilde aksatmadan gitmekteyim vermiş oldukları güler yüzlü ve kaliteli hizmeti kendilerine benimsemiş bu ekibi sizlere de şiddetle tavsiye ederim.

5/5