4.85.01.0 B.H.Paşa Mah. Hoca Ali Aslan Cad. 1/2 500 Evler Gaziosmanpaşa İstanbul 34250
+908503036910
Legend Kuaför resim 1
Legend Kuaför resim 2
Legend Kuaför resim 3
Legend Kuaför resim 4
Legend Kuaför resim 5
Legend Kuaför resim 6
Legend Kuaför resim 7
Legend Kuaför resim 8
Legend Kuaför resim 9
Legend Kuaför resim 10Hakkında

1996 yılından beri İstanbul Gaziosmanpaşa’da siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam eden Legend Kuaför, bünyesinde çalışan birbirinden deneyimli personel kadrosu ile kuaför ve güzellik branşlarında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Günün trendlerine uygun saç modelleriyle ve kaliteli ürünlerle en iyi şekilde hizmet vermeye ve sizlere estetik anlamda her türlü hizmeti sunarken günün stresinden de arınacağınız konforu sağlamaktadır. Sizi profesyonel ve uluslararası eğitimlerden geçmiş kadrosu, modern dekoru ve hijyenik ortamıyla sizi kendinizi iyi hissetmeye davet ediyor. Vizyonu; çağdaş bir yönetim hizmeti, bilgili uygulamalar ve teknoloji ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile müşterilerimizin tüm gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir kuaför, güzellik ve tasarım merkezi oluşturmak olan müşteri memnuniyeti yüksek Legend Kuaför’den Kolay Randevu’yu kullanarak randevu alabilirsiniz.


Adres

Legend Kuaför Adres: B.H.Paşa Mah. Hoca Ali Aslan Cad. 1/2 500 Evler Gaziosmanpaşa İstanbul


Çalışma Saatleri

Pazartesi08:30-21:00
Salı08:30-21:00
Çarşamba08:30-21:00
Perşembe08:30-21:00
Cuma08:30-21:00
Cumartesi08:30-21:00
Pazar08:30-21:00


Müşteri Yorumları

[4.8/5]
155 Yorum, 322 Puanlama

züm...ç - 10 Ağustos 2021 -

çok güleryüzlü ve ilgili bir ekip tavsiye ederim tekrar renkli french için geleceğim :)

5/5
süm...j - 06 Ağustos 2021 -

Serap hanım ellerinize sağlık sohbetiniz ilginiz muhteşemdi :) tekrar görüşmek üzere :)

5/5
ayc...n - 31 Temmuz 2021 -

Kesinlikle çok memnun kaldım güleryüzlü samimi ve işini mükemmel yapan kişiler

5/5
naz...l - 18 Temmuz 2021 -

Çok güzel oldu saçlarım ve cidden çok ilgilendiler benimle

5/5
tuğ...l - 30 Haziran 2021 -

İlk kez gelecek olanlar için gönul rahatli ile tercih edebilirsiniz . İlgi ve alakanız için teşekkürler

5/5
hil...k - 29 Haziran 2021 -

Çağla hanıma teşekkür ediyorum

5/5
süm...n - 28 Mayıs 2021 -

Mükemmel ötesi.Eğer kendimi emin ellere bırakmak istiyorum içim rahat olsun istiyorum diyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.Gerek işleri konusunda gerek ilgi alakalarıyla mükemmeller kesinlikle pişman olmazsınız.Tekrar çok teşekkür ediyorum onlara..

5/5
nes...s - 20 Mayıs 2021 -

Sonunda aradığım kuaförü buldum :)) Güzel saç kesimi ve güler yüzleri için Mehmet bey ve ekibine çok teşekkür ederim...Tekrar görüşeceğiz..

Legend Kuaför: Güzel yorumunuz için teşekkür ederim en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle
5/5
gök...e - 07 Nisan 2021 -

Nişan saçı olarak gelmedim, sizi samimi gördüğüm için aile arasında isteme olacak dedim. İsteme farklı , söz farklı , nişan farklı oluyor. Bu geleneklerin farkındasınızdır umarım. Yapmış olduğunuz saçta bana koca bir taç takmadınız tokamı da kendim getirdim. Altı üstü maşa yapıp taradınız üstüne toka takacaktınız. Krep ata ata saçımı başka hale çevirdiniz. Elbisemin de çok abartılı olmadığını normal bir elbise olduğunu belirtmeme rağmen resmen salon saçı yaptınız bilerek ve isteyerek. Düz sade bir maşayı ben kendim evde de yapıyorum saçın bir yerinde oynama yapınca fiyatını 3 katı çıkaran bir kuaföre çamur atmak oluyorsa bu çamur atıyorum o halde. Hakkınız olan şeyi almanızı dilerdim. Memnun olarak ayrılmadım tabii ki kapıda size söylediğim şeyleri sanırım duymadınız ya da duymak istemediniz senelerdir yanınızda kalan çırağınıza sorarsanız size daha iyi anlatacaktır. O saçı bozdurup tekrar yaptırsaydım herhalde fiyatı 5 katına daha çıkarmış olurdunuz. Sizden abartılı profesyonel şeyler istemedim. Buna rağmen PROFESYONEL MAKYAJ altına sığındığınız malzemelerin hiç biri de profesyonel makyaj markaları değildi, tek kullanımlık dediğiniz her şey batık pislik içindeydi, Yapmış olduğunuz makyaj da normal bir makyajdı. Sanırım Profesyonel makyajların nasıl yapıldığına dair bilginiz yok. Takmış olduğunuz kirpik eve gitmeden düştü. Bu da işinizi (size göre) nasıl bir profesyonellikle yaptığınızı gayet iyi gösteriyor. Profesyonel makyajı bir çok yerde yaptırdım o kadar cahil değilim piyasadaki fiyat kurlarını da gayet iyi biliyorum. Karşınızdaki insanları ezik ve bilinçsiz görerek kullanıyorsunuz yazık. Aldığınız parayı tepe tepe kullanın, bol kazıklı kazançlar.

1/5
gök...k - 06 Nisan 2021 -

Özel bir günüm için manikür, kaş ve saç randevusu oluşturdum. Salonlarına yazdıkları fiyatlara göre kendimi ayarlayıp gittim fakat her şeyi kendi içlerinde değiştirip özel günümü de bahane ederek verdikleri fiyatın 3 katından fazla para aldılar, Makyaj malzemeleri tek kullanımlık dedikleri herşey daha önce kullanılmış ürünlerdi. Saçımı ise sade bir maşa ile arkadan bir tokayla tutturulmasını istedim , çok fazla abartıp kabartmayın dedikçe saçımı düğün saçı yaptılar. Çirkefleşmemek adına istedikleri parayı verdim ama asla hak edilmeyen bir paraydı. O kadar para verdikten sonra eve gidip saçımı bozdum bütün günümü mahvettiler. Böyle bir iş ahlakını ilk defa gördüm, bir daha aslaaa kapısından dahi geçmeyeceğim bir yer, zor durumda bıraktıkları için hakkımı da hiç bir zaman helal etmeyeceğim.

Legend Kuaför: Göknur hanım öncelikle nişanınız hayırlı olsun...Nişan saçı yerine normal maşa diye randevu alırsanız tabiki bizde doğal olarak hak etmiş olduğumuz hizmet bedelini almamız kadar doğal bir şey yok o yüzden sizin değil bizim hakkmız var helal edip etmeme konusunda kusura bak mayın ama insanları kadırmaya calışmak çok büyük bir ayıp nişanınız var saç taratacaksınız tacınızı taktıracaksınız profesyonel makyajınızı kirpiğinizi yaptıracaksınız sonrada bizden normal maşa ücreti almamızı bekleyeceksiniz böyle bir anlayış olabilirmi. Ayrıca buradan çok memnun olarak ayrıldınız daha sonra da yok saçım şöyle oldu yok başım böyle oldu diyerek Çamur atma ya çalışmak zaten çirkefleşmek olmuyormu? Umarım bundan sonra size hizmet veren kişileri enayi yerine koymaya çalışmazsınız...
1/5

10TL - 400TL