5.05.01.0

Hakkında

FELSEFEMİZ Binlerce yıldır güzellik ve estetik kavramları üzerine sayısız görüş ve önermeler üretildi. Nihayi sonuçta genel bir kabul olsa da; ''güzellik sizin baktığınız yerdedir'', der Platon. Biz Tria Club olarak, sahip olunabilecek en değerli şeyi,sağlığı güzellikle buluşturmak üzere çıktık yola. Siz her baktığınızda güzel görün, size her bakan güzel görsün diye varız. Bu amaç uğruna bilimin ışığını güzelliğinizin yansımasıyla birleştiriyoruz. En iyi hizmeti, en iyi eğitim alan uzmanlarla; yılmadan, öğrenmeye bir an ara vermeden ve hep en güzeli sunmak için varız. HİKAYEMİZ Tria’nın hikayesi kurucumuz Mine Şallı’nın, 20 yıl önce sağlık ve güzelliği bir arada bulabileceği bir merkez hayaliyle başladı. Yılların ondan götürmeye başladıklarını geri almaya karar vermişti. Attığı ilk adımlar onun hayalini kurduğu yerin, kendi içinde olduğunu işaret ediyordu. Uğradığı her yer eksik ve yetersizdi. ‘Benim gibi düşünen, daha fazlasını ve hep daha iyisini isteyen başkaları da olmalı’ diye düşündü. Ve böyle düşünen herkese hizmet vermek için Tria Club’ı kurdu. 2000 yılında Harp Akademileri Komutanlığı bünyesinde başlayan serüveni bugün 4 Levent’te devam ediyor.


Adres

Tria Club Sağlık ve Güzellik Adres: Konaklar Mah. Selvili Sk. 13 C Blok. No:8 K:2 Levent İstanbul

Yol Tarifi


Çalışma Saatleri

Pazartesi09:00-19:30
Salı09:00-19:30
Çarşamba09:00-19:30
Perşembe09:00-19:30
Cuma09:00-19:30
Cumartesi09:00-19:30
PazarKapalı

Müşteri Yorumları

[5.0/5]
6 Yorum, 24 Puanlama

Çağla özavcı - 16 Şubat 2018 -

Şiddetle tavsiye ediyorum!!. Cildinize gereken işlemi uygulamak dışında cildinizi tanımanızı sağlayan yaptığı her işlemi ayrıntısına kadar anlatan Mine Hanıma kocaman teşekkürler

5/5
Paylaş
MERVE GÜRGEN - 16 Ekim 2017 -

İlgi alaka süper başarılı özenli bir cilt bakımi icin tesekkurler

5/5
Paylaş
NESRİN DOĞANAY - 26 Ağustos 2017 -

Çok memnun kaldım. Cilt bakımı yapan mine hanıma teşeklür ederim

Tria Club Sağlık ve Güzellik: Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederiz Nesrin hanım
5/5
Paylaş
ARZU TÜRKÖZ - 21 Haziran 2017 -

Daha önce de işlem yaptırdığım cilt bakım ürünleri satın aldığım bir merkez olan Tria Club , gerçekçi yaklaşımı ve titiz uygulamaları ile problemli cildimde olumlu gelişim sağlanmasında katkıda bulunmuştu. Önceki deneyimlerime dayanarak bu kez arkadaşlarımla da Tria Club'u tanıştırdım. Hepimiz yapılan işlemlerden ve gördüğümüz ilgiden memnun kaldık. Önümüzdeki günlerde yepyeni uygulamalar için tekrar gelmek istiyoruz.Gerek satılan ürünlerin kalitesi gerek makul fiyat politakasıyla tercih sebebimiz.Teşekkürler.

5/5
Paylaş
ÖZGÜR ÖZMERAL - 10 Haziran 2017 -

4 hafta önce yeme alışkanlıklarımızı,kilolarımızı ve bunların getirdigi mutsuzlugu yenemeyecek gibi hissediyorduk.Diyetisyen ve diyet algımızı yerlebir edip dikkati ve tüm samimiyetiyle aslında zor degil birlikte çok kolay hissini bize veren Kübra Pekkan a çok çok teşekkürler.Daha yolumuz uzun fakat az zamanda çok taş oturdu yerine.

5/5
Paylaş
Uğurtan Aydemir - 03 Haziran 2017 -

Şahane insanlar..

Tria Club Sağlık ve Güzellik: Çok teşekkür ederiz ugurtan bey
5/5
Paylaş