55.01.0 Bağdat Cad. No:157/1 Selamiçeşme Köşemiz Apt. (16. Noter Altı) Kadıköy İstanbul 34724
+908503036186
Silver Hair Studio Bekir Özdemir & Emre Barış Çakır resim 1
Silver Hair Studio Bekir Özdemir & Emre Barış Çakır resim 2
Silver Hair Studio Bekir Özdemir & Emre Barış Çakır resim 3
Silver Hair Studio Bekir Özdemir & Emre Barış Çakır resim 4
Silver Hair Studio Bekir Özdemir & Emre Barış Çakır resim 5
Silver Hair Studio Bekir Özdemir & Emre Barış Çakır resim 6
Silver Hair Studio Bekir Özdemir & Emre Barış Çakır resim 7
Silver Hair Studio Bekir Özdemir & Emre Barış Çakır resim 8Hakkında

Mesleğine 1985 yılında Nişantaşı Mehmet Hüseyin Salonlarında başlayan Bekir Özdemir, kariyerini en iyi yıllarını bu salonlarında sürdürdü. Bu süreçte önde gelen modacıların defilelerinde, çekimlerinde ve şovlarında saç, makyaj ve kostüm üzerine stil danışmanlığı ve uygulamacılığı yaptı.1999 Loreal tropy ulusal renk kupasını en güzel kızılı ile bu başarı hak etti. Aynı sene içerinde paristeki bir çok kuaför dergisinde sergilenen kızılı Paris'te büyük beğeni topladı.Bu büyük başarıdan sonra pariste 1 sene en iyi kuaförlerle çalışarak bir çok yenilik ve tecrübe kazandı. 2008 yılında dünyada 1 numaralı kesim eğitimi uzmanı olan Toni&Guy Academy de 6 aylık zorlu maratonunu üstün başarıyla tamamlayarak Toni&Guy Academy sertifikasını almaya hak kazAndı. Çeşitli tarihlerde İzmir, Denizli ve Ege Bölgesi nde kalabalık kuaför topluluklarına eğitimlere katıldı. Her sene sonunda paris e giderek büyük fuarlara katıldı, yeni saç ve makyaj stillerini inceleyerek, kendini sürekli geliştirdi. Eğitimci, uygulamacı, girişimci ve yenilikçi kimliği ile Bekir Özdemir ve bu doğrultuda, kendi oluşturup eğittiği ekibi ile yeni markaları SİLVER Kuaför ile hizmete devam ediyor. Bunun yanı sıra farklı makas tekniklerini kullanararak yıkanmış,taranamayan,yıpranmış,röfle ve ombreli saçları özel tekniklerle temizleyen bir saç teknolojisini Türkiye'de ilk ve tek kullanan saç akademisidir. Bu teknik sonrasında saçlarınızda dökülme duruyor,kırıklar yok oluyor,parlaklığı ve hacimlenmesi artıyor,güçsüz saçlarınızın yüksek derecede volumlendiğini hissediyorsunuz. Resimlerimizi incelediğinizde güçsüz ve taranamayan saçlarınızın uygulanan teknik sonrasında nasıl canlandığını net olarak göreceksiniz. Sizi Bekir Özdemir'in tecrübelerinden faydalanmanız için Bağdat Caddesindeki salonumuza davet ediyoruz.Emre Barış Çakır baba mesleği olan kuaförlüğe erken yaşlarda başladı,küçükken en büyük hayali yaratıcı ve başarılı bir kuaför olmaktı,bir taraftan eğitim hayatına devam ederken diğer taraftan da hayalinin peşinden koşmaya başladı,askerlik sürecine kadar 5 yıl Bağdat Caddesinde Burhan Kuaför'de çalışmaya devam etti.Askerlik sonrasında hayallerini mesleki deneyimi ile birleştiren Emre yönünü yükseklere doğru çevirdi,Sırasıyla Toprak Şeker,Creative 216 gibi sektörün önemli lokomotiflerinden olan işletmelerde çalıştı.Bu süreçte yurt içi ve yurt dışında önemli kesim ve renklendirme eğitimlerine katılıp dünya yeni saç modasını yakından takip etti,Şimdi ise sektörün duayen isimlerinden olan Bekir Özdemir'le yeni bir birlikteliğe imza atan Emre Barış Çakır büyük aşkı olan renklendirme tekniklerini siz değerli müşterilerini yeni salonunda ağırlamaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyor.
Siz değerli hanımlar işini aşk ile yapan bu iki önemli sanatçının koltuğuna oturmak için salonumuza davetlisiniz..


Adres

Silver Hair Studio Bekir Özdemir & Emre Barış Çakır Adres: Bağdat Cad. No:157/1 Selamiçeşme Köşemiz Apt. (16. Noter Altı) Kadıköy İstanbul


Çalışma Saatleri

Pazartesi08:30-19:00
Salı08:30-21:30
Çarşamba08:30-20:30
Perşembe08:30-20:00
Cuma08:30-19:30
Cumartesi08:30-20:30
Pazar10:30-19:00


Müşteri Yorumları

[5/5]
311 Yorum, 455 Puanlama

did...o - 16 Şubat 2020 -

Bekir Özdemir’e saçlarımı kestirdiğimden beri başka bir yere gidemiyorum. Çok farklı bir teknikle saçları keserek temizliyor ve ipek gibi yapıyor. Bu kez ayrıca Emre Barış Çakır’a balyaj yaptırdım, tam istediğim gibi çok doğal oldu. Çevremdeki herkes de çok beğendi, kesinlikle tavsiye ediyorum!

Silver Hair Studio Bekir Özdemir & Emre Barış Çakır: çok teşekkür ederiz
5/5
Paylaş
nil...n - 15 Şubat 2020 -

Bekir Bey-Emre Bey ikilisi müthiş

Silver Hair Studio Bekir Özdemir & Emre Barış Çakır: teşekkürlerrrrr
5/5
Paylaş
emr...a - 15 Şubat 2020 -

10 Numara ilgi ve çalışma ile karşılık görebileceğiniz tek yer .

Silver Hair Studio Bekir Özdemir & Emre Barış Çakır: Tesekkürler
5/5
Paylaş
min...n - 15 Şubat 2020 -

Muhteşem ötesi bir kesim. Bekir beyin saç kesimini bu zamana kadar hiçbir kuaförde görmedim. Çok güzel. Güler yüzlü insanlar. Emre bey ve Erol beye de çok teşekkür ederim. ☺️ İçiniz rahat bir şekilde gelebilirsiniz...

Silver Hair Studio Bekir Özdemir & Emre Barış Çakır: mine hanım tesekkürlerr
5/5
Paylaş
gül...n - 13 Şubat 2020 -

Ellerinize sağlık üstünüze tanımıyorum yıpranmadan sarı saçlarıma tekrar kavuştum

5/5
Paylaş
özl...r - 13 Şubat 2020 -

Harika renklendirme ve kesim için Emre &Bekir beylere çok teşekkür ederim.

Silver Hair Studio Bekir Özdemir & Emre Barış Çakır: Özlemciğim biz tesekkür ederiz
5/5
Paylaş
sez...ı - 13 Şubat 2020 -

Saç bakımı ve btks konusunda vazgeçilmez adresim. Sönük ve cansız saçlarım yeniden hayata döndü. Çok memnunum. Ayrıca renklendirme çalışmaları İçin Emre Bey’e teşekkürler. Ten rengime en yakışan rengi bulduk. Çok memnunum.

Silver Hair Studio Bekir Özdemir & Emre Barış Çakır: tesekkürler selin hn.
5/5
Paylaş
nil...e - 13 Şubat 2020 -

Hzun zamandır uğramayı düşünüyordum. Keşke daha önce gelseymişim. Emre çok Yetenekli , çalışkan , yaratıcı

Silver Hair Studio Bekir Özdemir & Emre Barış Çakır: tesekkurlerrrr
5/5
Paylaş
fat...n - 12 Şubat 2020 -

Bekir Beye Emre Beye sonsuz teşekkürler. Bu sefer kızlarımla beraber gittik. O kadar memnun kaldılar ki çok mutlu ayrıldık. Sizlere çoook teşekkür ediyorum.

Silver Hair Studio Bekir Özdemir & Emre Barış Çakır: Biz tesekkür ediyoruz bizi tercih ettiğiniz için
5/5
Paylaş
sey...u - 10 Şubat 2020 -

Silver kuaförü bir tesadüf sonucu keşfettim.. Bilinen bağdat caddesindeki tüm kuaför salonunu denemişimdir .. Samimiyetle söylüyorum gerçekten her yönüyle mükemmel modern titiz ve işbirlikçi tutum içindeler .. Bu hizmete bu fiyat...çok ŞANSLIYIM ..

Silver Hair Studio Bekir Özdemir & Emre Barış Çakır: teşekkürlerr
5/5
Paylaş

5TL - 500TL