55.01.0 Seyit Burhan Toprak Cad. No:18/a Pendik İstanbul 34890
Saloon Tahsin Kaya resim

Hakkında

İstanbul Pendik bölgesinde bulunan Saloon Tahsin Kaya, daima ilgili ve güler yüzlü çalışanlarıyla bay ve bayan müşterilerine evlerindeki rahatlıkta hizmet garantisi vermektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan çalışma prensibiyle Saloon Tahsin Kaya ve ekibi her sezonun saç trendlerini yakından takip etmekte ve müşterilerine uygulamaktadır.


Adres

Saloon Tahsin Kaya Adres: Seyit Burhan Toprak Cad. No:18/a Pendik İstanbul


Yakınlardaki Öneriler

Emsal Doğan By Ayfer Talay Pendik

Tayfun Bakırhan Kadın & Erkek Kuaförü

Ebru Tunç Kuaför

Fi Capelli

Salon CK, Pendik

Salsa Bayan Kuaförü


Müşteri Yorumları

[5/5]
5 Yorum, 6 Puanlama

sem...a - 26 Ocak 2016 -

randevusuz kesinlikle gitmeyin. özellikle tahsin bey için gidiyorsanız illa ki almanız lazım. arkadaşlarım kesimden memnun kalmışlardı ama ben maşadan ben hoşnut kalmadım. kesim için tekrar deneyeceğim.

5/5
Paylaş
ayç...l - 22 Ocak 2016 -

Musterilerine karsi cok ilgili ve saygılı bir personel, tertemiz bir mekan. sac kesımı ıcın gıdılebılcek en guzel yer. gitmeden once kesınlıkle randevu alın aksı halde hızmet almanız cok zor.

5/5
Paylaş
hat...k - 09 Ocak 2016 -

yeri itibariyle evime cok yakın ve pendikte kaliteli ve duzgun bı kuafor salonu bulmak cok zor. tum bunlar sebebıyle bır suredır mudavımı oldugum. profesyonel ekıbıyle ve urunlerıyle cıkarken yuzumde gulumseme bıraktıran salon. 

5/5
Paylaş
dil.... - 03 Ocak 2016 -

Saloon Tahsin Kaya'ya saç yıkama, saç kesimi,saç bakımı ve fön işleminden faydalandım.SaçımIa ilgilenilirken çok keyif aldım.Saçımı kesen çalışan gerçekten inanılmazdı. Kırık aldırmak için gidip saçımı kuaförde bırakmadığım hiç olmamıştı,böylece güvenimi kazanmış oldular.Kesinlikle tekrar uğrayacağım

5/5
Paylaş
ezg...n - 28 Aralık 2015 -

Saloon Tahsin beyin kuaför merkezine ilk olarak 8 ay önce gelmeye başladım ve o günden buyana düzenli olarak her zaman geldim vermiş oldukları kaliteli ve güler yüzlü bu hizmetten dolayı onlara çok teşekkür ederim sizlere tavsiye ederim.

5/5
Paylaş