Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı
Kolay Randevu sisteminden aldığınız her randevu için sizin adınıza Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na bağışta bulunuyoruz. Hep birlikte ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunarak daha aydınlık bir geleceği inşa ediyoruz!

Hakkında

Butik bayan kuaför & güzellik salonumuz randevu ile uzman bayan personelimizle servis vermektedir.saç renklendirme ( boya,röfleli,balyaj,ombre ) şekillendirme ( ,Gelinsaçı,Türban,topuz,örgü,maşa,fön,vigo,Akroj, Perma) profesyonel altın orantı kaş şekillendirme , makyaj, Türban, Cilt Bakımı ,İğneli Epilasyon, Bölgesel Zayıflama, Manikür, pedikür,Ayak sağlığı, batık tırnak tedavisi.


Adres

NÜKHET KUAFÖR& GÜZELLİK SALONU Adres: Fatih Mahallesi Turgut Özal Bulvarı İnan Apt,no 29/a Palmiye Meydanı Büyükçekmece İstanbul

Yol Tarifi


Yakınlardaki Kampanyalar

Salon Cevdet Eroğlu Bay Bayan Kuaförü

%10 İndirim Kampanyası

Salon Cevdet Eroğlu Bay Bayan Kuaförü'nden size özel %10 indirim! İndirim sadece Kolay Randevu sisteminden 26 Ekime kadar olan süre için alacağınız randevularda geçerlidir. İndirim gördüğünüz liste fiyatları üzerinden uygulanacaktır.

Mesut Altınbaş Hair Designer

Ücretsiz Saç Bakım Kampanyası

Mesut Altınbaş Hair Designer'dan size özel Ücretsiz Saç Bakımı! Kampanya sadece Kolay Randevu sisteminden ve 5 Kasıma kadar olan süre için alacağınız randevularda geçerlidir.


Yakınlardaki Öneriler

Salon Cevdet Eroğlu Bay Bayan Kuaförü

Mesut Altınbaş Hair Designer

Önder Ünsal Hair Design

Erhan Aydemir

Epik Kuaför, İstanbul Outlet Park AVM

Nedim Karalar Kuaför & Saç Bakım Merkezi

Mehmet Çetin Hair Studio

Mehmet Doğan Bayan Kuaförü