4.75.01.0 Eski Edirne Asfaltı No:657/1 (Bahat Hastanesi Yanı) Sultangazi İstanbul 34270
Nis Kuaför Sultangazi resim 0

Hakkında

Sultangazi'nin en önemli salonlarının başında gelen Nis Kuaför Artislik Kuaförler Derneği  üyeliği'nin yanı sıra eğitimli personeli ile müşterilerine yüksek standartta hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Saç tasarımları, makyaj ve bakım konularında Nis Kuaför Sultangazi şubesi kendine güveniyor. Sizleri de güzelliğinize güzellik katmak için salonumuza bekleriz.


Adres

Nis Kuaför Sultangazi Adres: Eski Edirne Asfaltı No:657/1 (Bahat Hastanesi Yanı) Sultangazi İstanbul


Yakınlardaki Öneriler

Hair Zoom Venezia

Semt Bayan Kuaförü

Büşra Bayan Kuaförü


Müşteri Yorumları

[4.7/5]
19 Yorum, 145 Puanlama

göz...ü - 13 Temmuz 2017 -

Büşra Hanım ellerinize sağlık ve bütün çalışanlara teşekkür ederim. Hepsi çok güler yüzlü ve çok iyi. :) yıldızlı 5

5/5
emi...z - 18 Haziran 2017 -

Randevum onaylanmış olmasına rağmen Habip beyin orda olmaması hoş değildi. 2 saat öncesi randevu hatırlatması için mesaj atılacağına talep ettiğiniz kişi yok diye mesaj atılsaydı keşke. Ayrıca burda kesim 29tl yazıyor iken 35tl alınması da başka bir problem.

3/5
ilk...ü - 09 Mayıs 2017 -

Ombre yaptırmak için Ertuğrul beyden randevu aldım. Randevu saatinde oradaydım ve hemen işleme aldılar. Buraya kadar sorun yok. Ertuğrul bey boya yaparken bir yandan da Tahir bey kendisine yardımcı oluyordu. Tahir beyin eli inanılmaz ağır. Ağır derken insanın canını yakıyor. Çekiştire çekiştire yapıyor. Üstelik uyarınca bir de surat asıyor. Aldığım hizmetten memnun kaldım ama Tahir bey sinirimi bozdu. Sonuç itibariyle saçım tam istediğim gibi oldu. Ertuğrul beyin ellerine sağlık. Saçlarımı yıkarken sıkılmamam için sık sık benimle muhabbet etmeye çalışan Melike hanıma teşekkürler. Son olarak yıkama esnasında saçıma cila atıp üstüne rahatlatıcı masaj yapan beye çok teşekkür ederim. İsmini bilemiyorum ama eli çok hafif kibar bir arkadaş. Sonuç kuaförden memnun ayrıldım.

4/5
sem...n - 28 Şubat 2017 -

Ertuğrul Bey'e çok teşekkür ediyorum.

4/5
bur...t - 16 Ocak 2017 -

Herşeyden çok memnun kaldım ilgileri ve hizmetleri için çok teşekkür ediyorum.

5/5
ays...l - 11 Ocak 2017 -

Hem kuaförden hem de aldığım randevu hizmetinden çok memnun kaldım arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim çok teşekkür ediyorum.

5/5
eli...n - 06 Ocak 2017 -

Saç kesimi için seçeneklerde Taner Bey vardı ama geri dönüş yapılıp ayrıldığı söylendi; sayfada bir güncelleme şart. Kesimi Serdar Bey yaptı ve gayet memnun kaldım; bir daha tercih eder miyim? Evet ederim. Fön çeken Bey'in ismini bilmiyorum ama biraz daha nazik olmasını tavsiye ediyorum; fön için fazla hızlı olmak iyi değildir. Son olarak çok önemli bir miktar olmasa da randevu alınımı dahilinde oluşan indirimden nedense faydalanamadım, söyleme gereksinimi de duymadım. Bütün bunlar sonucunda yine de en önemlisi kesim sonucu olduğu için sorun değil diyorum. Teşekkürler.

4/5
can...n - 17 Aralık 2016 -

Bayıldım tek kelimeyle super kas için busra hanım ı tercih edin.

5/5
dem...n - 16 Aralık 2016 -

Saçımı beğendim fakat makyajdan hiç memnun kalmadım.

3/5
pin...y - 21 Kasım 2016 -

büşra hanımdan randevu almama rağmen ona işlem yaptıramadım

5/5