55.01.0 Yeşilkent Adnan Kahveci Cd. Cebeci Sk. Papatya Apt. No:1 D:2 Beylikdüzü İstanbul 34520
Nev Kuaför resim 0

Hakkında

Beylikdüzü Bayan Kuaför denilince akla ilk gelen kuaförlerden biri olan Nev Kuaför, 2010 yılında Nevim Kıyar tarafından kurulmuştur. Saç kesimi, saç bakımı, ağda, makyaj, gelin başı gibi hizmetlerde gösterdiği özen ve başarı Beylikdüzü ve civar ilçeler arasında Nev Kuaför'ü öne çıkarmaktadır. Sadece verdiği hizmetlerdeki deneyimi değil aynı zamanda müşterilerine gösterdiği güler yüzlü ve sıcakkanlı yaklaşım Nev Kuaför'ün en önemli özelliğidir. Siz de hemen bu sayfadan hizmet ve fiyatlarımızı inceleyebilir, kolayca randevunuzu oluşturabilirsiniz. 


Adres

Nev Kuaför Adres: Yeşilkent Adnan Kahveci Cd. Cebeci Sk. Papatya Apt. No:1 D:2 Beylikdüzü İstanbulYakınlardaki Öneriler

Hair Setup Beylikdüzü

JW Sağlık ve Güzellik Merkezi

Şahnaz Kula Beauty Center

Sierra Kuaför ve Güzellik Salonu

Salon Özlem Güdek

Oss Man & Woman Coiffeur


Müşteri Yorumları

[5/5]
3 Yorum, 3 Puanlama

hat...n - 22 Ocak 2016 -

ılk gıttıgımde saclarıma golge yaptırmıstım. zor bı ıslem gıbı gozukmesede gıttıgım dıger yerlerde tam olarak memnun ayrılmıyordum. ancak nev kuafor kalıtesı sayesınde gonlum rahat bı sekılde ayrıldım. o gun bugundur vazgecılmezım. 

5/5
Paylaş
öyk...a - 08 Ocak 2016 -

2008de hızmete gırdıgınden beri vazgeçilmezim oldu. oturdugum bolgeye yakın olması cezbetmişti ilk gittiğimde fakat  hizmetleri o kadar kaliteli ve size o kadar özen gösteriyorlar ki vazgeçemiyorsunuz

5/5
Paylaş
tuğ...r - 29 Aralık 2015 -

New kuaför ve bakım merkezinde Saç dip boyamı yaptırdım. Gerçekten tamamen profesyonel ekip anlayışla kullanılan malzemelerin kalitesiyle vermiş olduğu hizmet 10 üzerinden 10 puan teşekkür ederim New kuaför çalışanları. Bütün bayanlara tavsiye ederim.

5/5
Paylaş