55.01.0 Şeyh Şamil Cad. Mavi Belde Sitesi No:50 / Uğur Mumcu Kartal İstanbul 34882
Nesrin 1 Kuaför resim

Hakkında

<b>Nesrin 1 Kuaför</b>, alanında uzman ve tecrübeli ekibiyle saç kesimi ve tasarımı ile ilgili tüm beklentilerinizi karşılamak için Kartal mevkisinde hizmet vermektedir. Sundukları hizmetin kalitesiyle fark yaratmayı hedefleyen <b>Nesrin 1 Kuaför, </b>sizleri de bu ayrıcalıklı hizmeti deneyimlemeniz için salonlarına bekliyor. 


Adres

Nesrin 1 Kuaför Adres: Şeyh Şamil Cad. Mavi Belde Sitesi No:50 / Uğur Mumcu Kartal İstanbulMüşteri Yorumları

[5/5]
4 Yorum, 4 Puanlama

ner...i - 29 Ocak 2016 -

Açık ara bölgedeki en iyi kuaförlerden biri olduğunu söyleyebilirim. Çalışanları hem çok sıcak kanlı hem de müşterisinin isteklerini hızlı bir biçimde anlayıp uygulamaya dökebiliyor. Geç buldum ama artık kaybetmem. Bundan sonra nereye gideceğim belli :))

5/5
esr...r - 23 Ocak 2016 -

çok sıcak ve kaliteli hizmeti alabilceginizi hissettiren bir ortam işlerini de seven insanlar tarafından yapılınca dolayısıyla pişman olmuyorsunuz.. ben kesim artı boya yaptırdım verdiğim paranın hakkını fazlasıyla aldıgımı düşünüyorum

5/5
nal...ı - 08 Ocak 2016 -

gittiğim en iyi kuaför salonlarından biri nesrin kuaför. ataşehirde oturmama ragmen kalitesi ve sıcakkanlı calısanları sayesinde ne zaman kuaförlük bir işim olsa kartala gelip işimi burda görüyorum :)

5/5
cey...i - 29 Aralık 2015 -

Nesrin 1 kuaför ve bakım merkezinde manikür pedikür yaptırdım. Gerek çalışanların güler yüzlülüğü gerekse yapılan hizmetin kalitesi olsun gerçekten çok mükemmel. Epilasyon için tekrar geleceğim Nesrin 1 kuaför haberiniz olsun. Tüm hemcinslerime tavsiye ederim.

5/5