55.01.0 Fişekhane Cad. Ataköy Palas Apt. No:56 K:4 D:7 / Zeytinlik Bakırköy İstanbul 34140
Neka Epilasyon Ve Güzellik Merkezi resim

Hakkında

Türkiye'nin ilk güzellik salonu olan Neka Güzellik Merkezi 1945 yılında Necla Korbaş tarafından Beyoğlu'nda açıldı. Neka Epilasyon ve Güzellik Merkezi açıldığı yıldan beri, üç nesildir estetik ve güzellik sektöründe alanında tecrübeli kadrosuyla hizmet vermekte olup salonda yapılan başlıca uygulamalar cilt bakımı&koterizasyon, acısız iğneli epilasyon ve kalıcı makyajdır. 


Adres

Neka Epilasyon Ve Güzellik Merkezi Adres: Fişekhane Cad. Ataköy Palas Apt. No:56 K:4 D:7 / Zeytinlik Bakırköy İstanbul

Bu İşletmenin Sahibi Siz Misiniz? Tıklayın!

Yakınlardaki Öneriler

Health and Beauty Maksimum Estetik

Vip NailBar

Hande Akgün Beauty Studio

My Choice Beauty Center

FERNES ESTETİK FLORYA

Beauty by Havva Kartal


Müşteri Yorumları

[5/5]
4 Yorum, 4 Puanlama

seb...n - 28 Ocak 2016 -

ne-ka epilasyon merkezi istenmeyen tüyleriniz için gerçek bir çözüm.. reklam yaparmıs gıbı yazdım ama cıddı anlamda 8 seans tedavı gordukten sonra tuylerım yuzde 80 oranında azaldı.. deneyin

5/5
Paylaş
ber...l - 22 Ocak 2016 -

bıyık bölgesine yaptırdıgım epilasyonum bittikten sonra sonuçtan memnun kaldım iğneli epilasyonda tercih etmeniz gereken yerlerden biridir diyebilirim, daha önce sonuç alamadıgım bi kaç deneyimim olmuştu onlardan sonra ne-ka güzellik salonu benim derdime derman oldu.

5/5
Paylaş
asy...ı - 09 Ocak 2016 -

guzellık merkezı adını sonuna kadar hakedıyor. yaptıkları cılt bakımından sonra tenımın nefes aldıgını hıssettım . 'kıl' gıbı bır sıkıntınız varsa epilasyon seceneklerıylede sızı mutlu etmeye hazır profesyonel bı kadrosu oldugunu dusunuyorum .

5/5
Paylaş
ner.... - 03 Ocak 2016 -

Neka Epilasyon Ve Güzellik Merkezine ilk defa 5 ay önce tüm kol ve bacak epilasyon için gittim. Şimdiye kadar 4 seans oldu,ve tüylerimde ciddi bir azalma oldu. Sonuçtan memnunum, epilasyon için tavsiye edebileceğim bir yer. Teşekkürler.

5/5
Paylaş