4.85.01.0 38. Ada Arkadlı Çarşı Ata 3/4 Dükkan 17-18 Ataşehir İstanbul 34758
MOS Ataşehir resim 0

Hakkında

Mos Markasının Ataşehir merkezi olan Mos Kuaför Ataşehir, Cenk Serdar Işık yönetiminde müşterilerine 38. Ada Arkadlı Çarşı Ata İş merkezinde hizmet vermektedir. Profesyonel kesim ve bakım için Ataşehir bölgesini en çok tercih edilen Kuaförlerinin başında gelen Mos Ataşehir, gerek eğitimli personelleri gerekse kullandığı kaliteli ürünleri ile sizleri memnun etmek için 2000 yılından bu yana var gücü ile çalışmaktadır. Sizler de Mos Ataşehir şubemizdeki kalfalarımızı, hizmetlerimizi ve fiyat listemizi sayfamızdan inceleyebilir, dilerseniz www.kolayrandevu.com üzerindeki online sayfamızdan kolayca randevunuzu alabilirsiniz.   


Adres

MOS Ataşehir Adres: 38. Ada Arkadlı Çarşı Ata 3/4 Dükkan 17-18 Ataşehir İstanbul


Yakınlardaki Öneriler

Ali Gür Şerifali

Kuaför Veli Güçlütürk

Ömer Kuaför

Vural Baş Coiffeur

Mehmet Tatlı Carrefoursa AVM

Nuri Ukan Hair Salon Metropol Avm


Müşteri Yorumları

[4.8/5]
5 Yorum, 26 Puanlama

gül...a - 21 Kasım 2016 -

Makyajımdan çok memnun kaldım fakat saçımı beğenmedim çok işlem gördüğü için istediğim gibi oldu.

5/5
Paylaş
meh...n - 10 Ekim 2016 -

Ben hizmetten memnun kaldım fakat arkadaşım at kuyruğu yaptırdı tpozla aynı fiyatta olmasına çok şaşırdık biraz pahalı geldi.

4/5
Paylaş
ugu...c - 22 Ocak 2016 -

bı erkek olarak bence en az kadınlar kadar dıkkat etmemız gereken konulardan bırı el ayak bakımı. mos kuafor sayesınde el ve ayak bakımımı eksıksız, hıjyenık ve samımı bır ortam ıcınde yaptırabılıyorum. tesekkurler.

5/5
Paylaş
ham...r - 09 Ocak 2016 -

senelerdır berber berber dolasıp dogru sac modelımı bulmaya calıstım. işimin yakınında evimin yakınında hıcbır yer ıstedıgım hızmetı veremıyordu. tasındım ve MOSu buldum o gunden berı kendımı daha yakısıklı hıssedıyorum. tesekkurler MOS ekibi.

5/5
Paylaş
arz.... - 03 Ocak 2016 -

MOS kuaföre saçıma gölge işlemi yaptırmak için gittim.Daha önce de aynı işlemi yaptırdığım için ne kadar özenli ve profesyonel olduklarını biliyorum,ama bu sefer geçen seferkine göre daha sönük oldu.Yine de sonuçtan memnun kaldım,tekrar uğrayacağım

5/5
Paylaş