4.15.01.0 Saray Mah. Atatürk Cad. Sipahioğlu Apt. No: 133A Alanya Antalya 07400
Mikail Hair Salon resim 0

Hakkında

Konforlu ve samimi ortamı ile Mikail Hair Salon en kaliteli saç bakım hizmetini sunmaktadır. Müşterilerini en değerli varlıkları olarak kabul eden Mikail Hair Salon onların beklentilerini yerine getirmek ve de daha iyisini yapmak için çabalamaktadır. Alanya'da yer alan Mikail Hair Salon hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren " bir güzellik salonundan daha fazlası" olmak için çalışmakta ve ekip olarak ortaya çıkardıkları yaratıcı tasarımlarla bu bir aile sıcaklığını da sunmaktadır.


Adres

Mikail Hair Salon Adres: Saray Mah. Atatürk Cad. Sipahioğlu Apt. No: 133A Alanya Antalya


Yakınlardaki Öneriler

Kodal Kuaför

Backstage Hair Design

Hüsnü Yüksel Kuaför

Alim Güzellik ve Kuaför Salonu


Müşteri Yorumları

[4.1/5]
1 Yorum, 7 Puanlama

sür...y - 31 Ağustos 2018 -

Bir işletme için verdiği hizmet kadar hizmeti nasıl sunduğu da önemlidir. 5 yıldız vermek isterdim fakat maalesef işletmenin müşteriyle iletişimi olması gereken gibi değil. Geldiğimde "hoşgeldiniz" , giderken "iyi günler,tekrar bekleriz" demelerini, salona geldiğimde geçeceğim yeri göstermelerini, randevuyu aldığım Mikail bey'in randevu saatinde orada olmasını ve güleryüzlü bir personeli beklerdim. Telefonda gelmeden önce Mikail beyle yaptığım konuşmada da kolayrandevu.com'da ilan edilen fiyatlarda çalışmadıklarını, fiyatlara zam geldiğini söyledi. Bu da benim için ilk intiba olarak negatifti çünkü yayınlanan fiyatlardan işletme sorumludur ve bu siteden fiyata bakan bir müşteri telefonla aramayıp direk salona gelip sonrasında ödemede şok yaşayabilir. Biraz ısrarcı olunca Mikail bey bu sefer, saç yıkama hariç olursa bu fiyata saçınızı keseriz dedi. Ben de tamam dedim. Bunlar bence ufak ama önemli ayrıntılar. Salon temiz ve düzenliydi. Saç kesimi için gitmiştim, saç kesimimi başka bir personel yaptı, kesilen saçtan memnun kaldım. Ona hiçbirşey diyemem. 4 yıldızı da ona veriyorum.

Mikail Hair Salon: Yorumunuz için teşekkür ederiz Fiyat listemizi Kolay randevu sistemimizde de güncelledik. İyi günler.
4/5
Paylaş