55.01.0 Tepecik Yolu Dilberler Sit. Çiçek Apt. No:70/B (Alkent Karşısı) Beşiktaş İstanbul 34337
Maki Kuaför resim

Hakkında

İstanbul Beşiktaş bölgesinde bulunan Maki Kuaför, açıldığı günden bu yana saç tasarımı, kişisel bakım ve makyaj alanında değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Daima ilgili ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibi sayesinde Maki Kuaför, kuaförlük sektöründe uzun yıllar profesyonel hizmet vermeye devam etmeyi hedeflemektedir.


Adres

Maki Kuaför Adres: Tepecik Yolu Dilberler Sit. Çiçek Apt. No:70/B (Alkent Karşısı) Beşiktaş İstanbul

Bu İşletmenin Sahibi Siz Misiniz? Tıklayın!

Yakınlardaki Öneriler

Ema's Kuaför

Sabit Akkaya Raffles Zorlu Center

Dizayn Kuaför

Fikret Özyurt Kuaför

Hangar Hair Art


Müşteri Yorumları

[5/5]
4 Yorum, 4 Puanlama

ner...k - 27 Ocak 2016 -

sizde kendinize deger verıyor ve bırılerı sacınızı keserken ya da makyaj yaparken yani genel olarak guzellık hızmetı alırken degerlı hıssetmek ıstıyorsanız burası sızın yerınız. kendınıze bu ıyılıgı yapın :)

5/5
Paylaş
zey...u - 22 Ocak 2016 -

Ilgi alaka,guleryuz,hos sohbet,leb demeden lebleli diyen ekip,rahatlik,dogallik....ne ararsan var burada. Severek gıttıgım, hıc sıkılmadan ve memnunıyetle ayrıldıgım kuaforum.. gıdın deneyın !!

5/5
Paylaş
mer...z - 03 Ocak 2016 -

Saç kesimleri ha-ri-ka... Üstelik çalışanlar birer arkadaş gibi. Sanki yıllardır tanıdığınız insanlarla birlikteymişçesine geçiyor burada zaman. Hem eğlenip hem harika saçlara kavuşacaksınız. Hepinizi çok seviyorumm.

5/5
Paylaş
ece...z - 28 Aralık 2015 -

Maki Kuaför ve bakım merkezine ilk adım attığımdan buyana hayatımda özel olduğumu hissetmeye başladım diyebilirim. İçeriye girdiğiniz andan itibaren güler yüzlü bir hizmet sunan personeli size tamamen kaliteli bir hizmet sunmakta. Sizlere de gitmenizi tavsiye ederim.

5/5
Paylaş