55.01.0 Şenlik Mahallesi, Florya Caddesi No:26 A Blok Florya İstanbul 34153
Hayri Başar Florya  resim 0

Hakkında

Meslek hayatına 1972 yılında başlayan Hayri Başar ve eşi Fadile Başar tarafından işletilen 3 salondan biri olan Hayri Başar Florya, 28 yıldır deneyimle harmanladığı yetenekli kadrosuyla Florya’da hizmet vermektedir. Hayri Başar’a ait olan üç şubeden biri olan Florya, müşteri memnuniyeti en ön planda tutarak kibar ve güleryüzlü çalışanlarıyla müşterilerin salondan mutlu ayrılmasını amaçlamaktadır. Nişan, düğün gibi özel günleriniz için randevu almanız halinde, sizler için pazar günü de özel olarak hizmete açık olacaktır. Hayri Başar Florya randevularınızı Kolay Randevu üzerinden tek tıkla alabilirsiniz.


Adres

Hayri Başar Florya Adres: Şenlik Mahallesi, Florya Caddesi No:26 A Blok Florya İstanbulMüşteri Yorumları

[5/5]
15 Yorum, 50 Puanlama

ayn...k - 31 Ağustos 2017 -

hayri bey ve çalışanlarına sıcak karşılamaları ve kaliteli hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. saç konusunda kararsız kalanlara şiddetle tavsiye ederim ;)

5/5
Paylaş
bir...ş - 21 Nisan 2017 -

Öncelikle salona girdiğim anda pozitif bir enerji aldım.Hayri Bey çalışanlarıyla birlikte müşterisinin ne istediğini anlayan ve eksiksiz mükemmel bir şekilde ortaya çıkarmaya çalışan güzel bir ekip gördüm . Yapılan işlemlerin sonucunda güvenli , mutlu ve gülen bir yüzle salondan ayrıldım . Hayri Bey ve ekibine teşekkür ederim ☺️

5/5
Paylaş
nur...n - 30 Mart 2017 -

Tesekkür ederim

5/5
Paylaş
den...n - 28 Ocak 2017 -

Yillar sonra bir kuaforden mutlu ve gulumseyerek ayrilmak cok guzel. Samimiyet ve ictenlik hayri bey'in sihirli elleriyle birlesince vazgecilmez biyer haline geliyor.Hele ki sac konusunda takintiliysaniz tek adres :)

5/5
Paylaş
mel...r - 10 Eylül 2016 -

Mükemmelsiniz ❣

5/5
Paylaş
dil...r - 03 Temmuz 2016 -

Herşey muhteşem işletme sahibi çalışanları çok ilgili saçımdan ilk defa bu kadar memnun kaldım bundan sonra bütün işlemlerimi orda yaptırıcam :)

5/5
Paylaş
sel...k - 02 Temmuz 2016 -

Cok ilgili, temiz ve ozenli bir hizmet aldim

5/5
Paylaş
çil...y - 05 Mayıs 2016 -

Herşeyin sohbetin ilginin Bilgin'in yerinde olduğu bir randevuydu. Bir yıldız niye vermedim o Zaman? Fiyattan:) bu kadar pahalı saç kesimi olmaz yada olmamalı. Saça bir işlem yaptırmak vs olabilir su kaldırır ve fakat saç kesimi için bu ücret buralarda çok. Bu sebepten çok sık randevuya gelemeyeceğim:) sevgiler..

4/5
Paylaş
den...k - 22 Nisan 2016 -

Hayri beyden ve ekibinden çok memnun kaldim:)

5/5
Paylaş
pel...r - 10 Nisan 2016 -

İlk kez gidip saç kestirdim ama iyi ki gitmişim bu riske değdi.hayri bey bizzat ilgilendi. Çok profesyonel ve işini çok iyi yapıyor gerçekten size yakışan modeli çıkartıyor iyi analiz ediyor. Ekibi de çok sıkı çalışıyor ve çok güleryüzlü davranıyorlar. Aranan kan bulundu diyorum.

5/5
Paylaş