Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı
Kolay Randevu sisteminden aldığınız her randevu için sizin adınıza Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na bağışta bulunuyoruz. Hep birlikte ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunarak daha aydınlık bir geleceği inşa ediyoruz!

Hakkında

Dilan Kuaför & Güzellik Salonu, kendilerini sürekli yenileyen tecrübeli bir kadroya sahip olan, müşterilerinin güzellik ve kişisel bakıma dair tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği şık bir salondur. Dilan Kuaför & Güzellik Salonu Avcılar mevkisinde hizmet vermektedir.


Adres

Dilan Kuaför & Güzellik Salonu Adres: Reşitpaşa Cad. Yeniyol Sok. No:1/a Avcılar İstanbul

Yol Tarifi


Yakınlardaki Kampanyalar

Angel Estetik ve Kuaför

Kalıcı Makyaj Kampanyası

Angel Estetik ve Kuaför'den size özel Kalıcı Makyaj 650 TL yerine 350 TL! Kampanya sadece Kolay Randevu sisteminden ve 17 Kasıma kadar olan süre için alacağınız randevularda geçerlidir.


Yakınlardaki Öneriler

NAMIK KAYAPINAR hairdresser

İrem Kuaför

7 KA Bay Bayan Kuaförü

KUAFÖR TANER AKINCI

Anıl Erdogmus Hair Makeup

80's Studio Serpil Teke

Meg Güzellik


Müşteri Yorumları

[0/5]
2 Yorum, 2 Puanlama

sevim sesal - 30 Ocak 2016 -

tek kelimeyle inanılmaz bir yer! muhabbet desen on numara malzeme kalitesi zaten uçuyor sürekli bir ilgi hali mevcut. çay kahve ikramları vs beni çok mutlu ediyor. teşekkürler iyi ki varsınız

Dilan Akyavaş - 24 Ocak 2016 -

saç rengimi çok güzel bi şekilde açtırdım boyada üstlerine tanımam kesim fön de harika olunca bize sadece müdavimi olmak kalıyor aile sıcaklıgında samimi bir ortam tatlı bi güzellik salonu