4.95.01.0 İncek Bulvarı Kızılcaşar Mah.2640 Sok. No:1 İncek Ankara 06830
+908503039241
Beauty First Wellness Club resim 1
Beauty First Wellness Club resim 2
Beauty First Wellness Club resim 3
Beauty First Wellness Club resim 4
Beauty First Wellness Club resim 5
Beauty First Wellness Club resim 6
Beauty First Wellness Club resim 7
Beauty First Wellness Club resim 8
Beauty First Wellness Club resim 9
Beauty First Wellness Club resim 10Hakkında

Beauty First Wellness Club, uzman kadrosu, huzurlu atmosferi, kişiye özel hizmet konsepti, size özel bakımları, profesyonel ürünleri ve güzellik ekipmanlarıyla güzellik ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Prensibimiz her zaman, alanında uzman kadromuz ile en kaliteli ürünleri kullanarak sizlere hizmet vermektir. 20 yıllık tecrübemizde "Primum non nocere = Önce zarar verme" sözü, ilk hareket noktamız olmuştur. Buradan yola çıkarak bizim yardımımızı (hizmetimizi) istediğiniz konuda öncelikle uzmanlarımız tarafından yapılan değerlendirme ile size özel bakım, tedavi planını hazırlayıp size sunuyoruz. Hedefimiz her zaman, kliniğimizden memnun ayrılmanızı sağlamaktır. Kapılarımızı açtığımız günden bu yana bizden hizmet alan dostlarımızın katlanarak artması referansımızdır. Sizi, konforlu bakım odalarımızda gençleşmeye, güzelleşmeye, incelmeye, arınmaya, huzur, dinginlik ve rahatlamaya davet ediyoruz. Hedefimiz, Beauty First Wellness Club`ın özel atmosferinde, uzman kadromuzla size en iyi şekilde hizmet vermek, estetik dokunuşlarla vücudunuzun, zihninizin ve ruhunuzun mükemmel bir dengeye ulaşarak sağlıklı bir yaşam biçimi oluşturmanıza yardımcı olmaktır. Günümüzün değişen ihtiyaçlarına paralel olarak bizler de bilgi ve becerilerimizi katıldığımız kurs ve workshoplarla güncelleyip, kullandığımız cihazları teknolojideki gelişmelere uygun sistemlerle yeniliyoruz. Hemen bugün istekleriniz doğrultusunda uzmanlarımıza danışarak seçeceğiniz güzellik ve bakım hizmetlerimiz vücudunuza enerji, ruhunuza dinginlik ve zihninize berraklık kazandıracaktır. Vizyonumuz, toplumumuza sağlikli estetik bilincinin oluşmasina katkıda bulunmak. Son teknoloji ürünlerini takip ederek yeni teknolojilere uyum sağlamak, kendini geliştirme sürecini daimi tutmak ve gerekli eğitimleri almak en önemli vizyonumuz alacaktır. Önemli olan bireyin sağlığı, güzelliği ve dinamizmi için önemsediği disiplinler, bunlar için ayirdiği süreç ve bu sürece sahip çikmasini sağlamaktir. Daima müşteri odakli, güler yüzlü, profesyonel, çözümcü ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak. İş ilişkisi içinde bulunduğumuz tüm müşterilere, kaliteli hizmet, hijyenik ve dürüstlük çerçevesinde çalışmaktır.


Adres

Beauty First Wellness Club Adres: İncek Bulvarı Kızılcaşar Mah.2640 Sok. No:1 İncek Ankara


Çalışma Saatleri

Pazartesi09:00-19:00
SalıKapalı
Çarşamba09:00-19:00
Perşembe09:00-19:00
Cuma09:00-19:00
Cumartesi09:00-19:00
Pazar10:00-19:00


Müşteri Yorumları

[4.9/5]
5 Yorum, 26 Puanlama

ebr...n - 23 Haziran 2019 -

İlk kez geldiğim bu merkezde yakın ilgi ve güler yüz beni çok etkiledi. Çok memnun kaldım. Son derece profesyonel bir yaklaşım vardı.

Beauty First Wellness Club: Teşekkür ederiz ;herzaman bekleriz.
5/5
Paylaş
hül...ş - 19 Haziran 2019 -

Sıcacık bi ortam , kendinizi rahat hissetmeniz için herşey düşünülmüş. Aileden biri gibi hissediyorsunuz kendinizi içeri girince. Çok memnun kaldın aldığım hizmetten herşekilde tavsiye ediyorum.

Beauty First Wellness Club: Teşekkürler Hülya hnm herzaman bekleriz bizler de sizi tanıdığımıza memnun olduk.
5/5
Paylaş
arz...i - 16 Şubat 2018 -

Çok ilgili personel. Çok memnun kaldık

Beauty First Wellness Club: Teşekkürler,herzaman bekliyoruz.
5/5
Paylaş
til...n - 13 Kasım 2017 -

Çok memnun kaldım. Güler yüz ve kaliteli hizmet için çok teşekkürler

5/5
Paylaş
per...n - 30 Eylül 2017 -

İçeriye adımınızı atar atmaz çok güzel bir enerjiyle karşılanıyor ve kesinlikle mutlu katılıyorsunuz. Bütün çalışanları çok ilgili. Kesinlikle tereddütsüz gidebileceğiniz bir yer. Sevgi hanım'ın ellerine sağlık. Saçlarımdan gerçekten çok memnun kaldım.

Beauty First Wellness Club: Teşekkür ederiz;sizi ağırlamaktan ve tanımaktan çok mutlu olduk.
5/5
Paylaş

4TL - 1800TL