55.01.0 Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Çankaya Ankara 06690
Aynur Kuşkonmaz Güzellik Salonu resim

Hakkında

İşletme sahibi Aynur Kuşkonmaz Hanım, Sağlık Kurumları İşletmeciliği üzerine eğitim almıştır. 27 yıllık tecrübesi ile birçok yaş aralığından hanımlara hizmet vermektedir. Aynur Hanım, özellikle yüze göre kaş şekillendirme ve yarı kalıcı makyaj konusunda, uzun yılların verdiği tecrübeyle uzmanlık kazanmıştır. Ayrıca senelerdir geniş bir hizmet yelpazesi ve uzman doktorlarla birlikte, üstün hizmet anlayışıyla, müşterilerine hizmet vermeye ve alanında bir marka olmak üzere yoluna devam etmektedir.


Adres

Aynur Kuşkonmaz Güzellik Salonu Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Çankaya Ankara

Bu İşletmenin Sahibi Siz Misiniz? Tıklayın!

Yakınlardaki Öneriler

Ekol's Kuaför

Recep Bayrak Kuaför

Kronos Kuaför

Okan Yavuz Hair Studio


Müşteri Yorumları

[5/5]
2 Yorum, 2 Puanlama

pel...r - 30 Ocak 2016 -

nereden başlasam bilmiyorum.. bugüne kadar belki 50 farklı kuaföre gittim fakat bu kadar temiz ve bu kadar ilgili başka bir kuaför görmedim. içeri girdiğiniz zaman sanki 50 yıllık arkadaşlarınızla beraber takılıyormuşsununuz gibi hissediyorsunuz. on numara muhabbet var.

5/5
Paylaş
ner...k - 24 Ocak 2016 -

kaşlarımı ve tırnaklarımı burda yaptırdım iki hizmetten de mutlu ayrıldım yaptıkları protez tırnak uygulaması özellikle oldukça kaliteli ve zevkli oldugu bakınca anlaşılıyordu. kesinlikle içiniz rahat deneyebilirsiniz,işlerinin ehliler.

5/5
Paylaş