Adres

Adres: Büyükdere Caddesi No:181 Şişli İstanbul


Çalışma Saatleri

Pazartesi09:00-22:00
SalıÇalışmıyor
Çarşamba09:00-22:00
Perşembe09:00-22:00
Cuma09:00-22:00
Cumartesi09:30-22:00
Pazar09:30-22:00

Müşteri Yorumları

18 Yorum, 60 Puan

cey...r - 18 Mayıs 2021 -

cey...r

Serkan bey’e sonsuz teşekkürler

Serkan Aslan: TEŞEKKÜRLER
tuğ...l - 09 Nisan 2021 -

tuğ...l

Çalışanlar aşırı ilgili alakalı ve sıcakkanlılar kendimi resmen evimde gibi hissettim. Özellik Serkan beye teşekkür etmek istiyorum kendisinide profesyonel buluyorum saçtan çok iyi anladığından eminim tekrar tekrar çok teşekkür ederim çok memnun ayrıldım. :)

Serkan Aslan: Teşekkurler ❤️
mel...r - 25 Mart 2021 -

mel...r

Serkan bey napıyosunuz böyle saç kesilir mi aklım gidiyodu valla aman diyim herkesin saçını böyle keserseniz ülkecek seviye atlarız gibi dikkat edin ellerinize baya bi sağlık böyle saç yok aynaya bakıyorum üç saattir çok iyi valla pahalı falan hikaye bi gidin kestirin (reklam İçin bi kuruş aldım ise saçımı bir daha Serkan beye kestiremez olayım o kadar yani) Durmayın randevu alın hadi hayırlı olsun şimdiden

Serkan Aslan: Tesekkurler❤️
bet...r - 18 Kasım 2020 -

bet...r

nig...i - 08 Ekim 2020 -

nig...i

Serkan bey cok iyi ilgilendi ellerinize sağlık

Serkan Aslan: Tesekkurler❤️
sev...i - 16 Temmuz 2020 -

sev...i

Nevin Hanım ilgilendi. Çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim

Serkan Aslan: Tesekkurler❤️
sev...k - 23 Haziran 2020 -

sev...k

Ellerine Sağlık Özdilek Avm Serkan bey 5 yaşındaki Kızımın Saçını Keserek Güldürerek Gönlünü yapıp Benimde Her zamanki gibi Saçımın boyasını Harika Oldu Teseķķürler

Serkan Aslan: Cok tesekkurler❤️
gül...n - 11 Haziran 2020 -

gül...n

Tek kelimeyle mükemmel...

Serkan Aslan: Tesekkurler❤️
gül...n - 11 Haziran 2020 -

gül...n

Öncelikle Serkan harika bir kuaför, asla vazgeçmem. Ayrıca her zaman olduğu gibi, pandemi sürecinde de inanılmaz hilyenikler, gönül rahatlığı ile geliyorum.

Serkan Aslan: Cok tesekkur ederız❤️
bur...r - 02 Mart 2020 -

bur...r

Serkan beyin servisi çok iyiydi ama randevu saatleriyle ilgili iyi organize olunması gerekiyor.

Serkan Aslan: Tesekkurler dıkkat edıcez efendım❤️
cer...m - 27 Ocak 2020 -

cer...m

güler yüzleriyle bizimle ilgilendikleri için Ceren hanım ve Serkan beye çok teşekkür ediyorum. Ellerinize ve emeğinize sağlık.

Serkan Aslan: Tesekkurler❤️sevgıler
göz...l - 25 Ocak 2020 -

göz...l

Mustafa beye tesekkurler

Serkan Aslan: Cok tesekkurler❤️sevgıler
göz...i - 27 Ağustos 2019 -

göz...i

Özdilek şubrnizde kızımın kınası ve düğünü için bizi hazırlayan Murat ve Serkan beye çok teşekkür ediyorum Makyajımı yapan Özlem hn çok iyiydi çok Memnun kaldık ellerine sağlık Serkan beye kızım Dalgaların Efendisi dedi işini çok iyi biliyordu .Murat biraz topuz çalışman lazım gibi geldi bana nacizhane fikrim Ünzile Atasoy ve Gözde Atasoy

Serkan Aslan: Geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz efendim saygılar,sevgiler.
müf...u - 19 Ağustos 2019 -

müf...u

Teşekkürler. Serkan yine harika

Serkan Aslan: Teşekkürler,sevgiler,saygılar❤️
mer...r - 23 Temmuz 2019 -

mer...r

Sacım çok berbat durumdaydı..serkan denilen kuaför arkadas çok ilgilendi..hizmet çok güzel..insan kendini evinde hissediyor..

Serkan Aslan: Çok teşekkür ederiz efendim,sevgıler.
müm...m - 27 Mayıs 2019 -

müm...m

Salon genelinde değil ama, özellikle Serkan Bey özelinde max. Memnuniyetim sözkonusu. Umarım aynı pozitif enerji, ilgi, alaka ve işini severek ve kaliteli yapma durumu, tüm ekibe sirayet eder. Şu an için gözlemim ekibin çoğu için bu yönde değil çünkü. (Serkan Bey’in olmadığı bir zamana denk gelirsem herkesin ilgilenmekten kaçındığı, bambaşka bir tecrübeyle karşılaşıyorum. En son Serkan Bey’in olmadığı birgün, fön için gittiğimde, saçımı yıkayacak birisi bile bulunamadı ve 1,5 saate yakın bekledikten sonra yıkanabildi.) Boya ya da benzeri bir işlem için gitmemişseniz özellikle, sıfır ilgi alaka ile karşılaşıyorsunuz. Ayrıca 2. Pozitif, nazik ve ilgili kişi karşılamada Melis Hanım’dı. Ancak kendisi birkaç gün önce işten ayrılmış. Salonun gülümseyen yüzü olması ve imajı açısından bir kayıp olmuş. Üzüldüm. Geri bildirimlerimin olumlu yansımalarını görmek dileğiyle.

ayl...r - 24 Kasım 2017 -

ayl...r

son derece saygısız bir yaklaşımla randevum onaylanmış olmasına rağmen gittiğimde bekletildim ve sonra ilgili kişinin başka işi/randevusu olduğu için beni alamayacakları söylendi !! Saç tarafı için bu kadar ciddiyetsiz ve saygısız başka biryer herhalde yoktur !!

ayl...r - 09 Kasım 2017 -

ayl...r

Randevum saat 09:00'da olmasına rağmen saçımı tarayacak kuaför başka biryere gittiğinden dönmesini beklemek zorunda kaldım ve 16 dk gecikme ile saçım yıkandı.Dolayısıyla randevuya rağmen beklemem gerekti. randevu saatlerine uyulması gerekir.