4.85.01.0 Kartlıktepe M. Eski Yakacık C. No: 37/c Kartal İstanbul 34870
Zerdam Bayan Kuaförü resim 0

Hakkında

www.zerdam.com adresinden işletmemiz ile ilgili gerekli bilgileri bulabilirsiniz.


Adres

Zerdam Bayan Kuaförü Adres: Kartlıktepe M. Eski Yakacık C. No: 37/c Kartal İstanbul


Yakınlardaki Öneriler

Salon Jolie Bay-Bayan Kuaför ve Güzellik Salonu

Dilek Kara Kuaför ve Güzellik Salonu

The Beauty Lounge By Miray & Melis


Müşteri Yorumları

[4.8/5]
11 Yorum, 22 Puanlama

ümm...u - 31 Ocak 2018 -

Cok memnunum calisanlardan, tek ricam yoğunluk aninda mesaj veya arama ile randevu saatinden daha gec gelmemizi soyleyin :)

Zerdam Bayan Kuaförü: Ümmü hanım eksiklerimize rağmen memnuniyetiniz için teşekkür ederiz. Yapıcı eleştirileriniz teşekkür ederiz. Bu kusurumuzu affettirmek adına pazar günü düzenlediğimiz kahvaltı için size bilet hediye etmek isteriz.
5/5
eli...ğ - 21 Ocak 2018 -

Ellerinize saglık

5/5
tub...u - 11 Eylül 2017 -

Çok güler yüzlü ekip ve profesyonel çalışıyorlar.

5/5
bur...ı - 28 Nisan 2017 -

Güvenerek geliyorum, calısanlar cok ilgili alakalı güler yüzlü sıcakkanlılar.. teşekkürler ellerinize sağlık :)

Zerdam Bayan Kuaförü: Herzaman bekleriz. Güle güle kullanın...
5/5
anı...ş - 21 Nisan 2017 -

Yapılan uygulama ve ilginiz için çok teşekkürler sürekli cilt bakımı için ziyaretçi olacağım

Zerdam Bayan Kuaförü: Biz teşekkür ederiz Anıl hanım.
5/5
yas...u - 17 Nisan 2017 -

mükemmel uygulama mükemmel eller mükemmel sonuç pişman olmadan sonuç aldığım tek yer bir kere gidin sonucu göreceksiniz. teşekkür ederim zerdam ailesi.

Zerdam Bayan Kuaförü: Güle güle kullanın yasemin hanım.
5/5
pel...u - 17 Nisan 2017 -

saçlarımı istediğim gibi çok doğal ve güzel yaptınız, elinize emeğinize sağlık çok teşekkür ederim Zerdam ailesi :)

Zerdam Bayan Kuaförü: Güle güle kullanın pelink hanım.
5/5
nal...ı - 10 Nisan 2017 -

Gerçekten çok çok iyi bir kuaför; tam anlamıyla hepsi ayrı ayrı birer sanatçı. Ayrıca kullandıkları Magic Panic boyaları da muhteşem. Hem hayvanlar üzerinde denenmemiş hem de bitkisel olması nedeniyle özellikle bu boyaları tercih etmiştim. Oturduğum yere yakın olup, Magic Panic boyalarını kullanan Zerdam Kuaför'dü. Yani Zerdam Kuaför'ün değerli ekibi ile bu sayede tanışmış oldum, aslında. Bunun için Magic Panic'e teşekkürler. Ha, bu arada boya süper... boya için de ayrıca teşekkürler, Magic Panic'e... Aşağıdaki yorumlarımı facebook sayfalarımda da yayınladım. Mükemmel bir ekip!... Hepsi ayrı ayrı birer yetenek ve iletişim ustası. Maşâallah... Kartal, Zerdam Kuaför'ün mükemmel saç tasarımcısı Şahin bey. Kocaman bir Maşâallah... Gürkan bey, Sevgi hanım, Şahin bey, Merim hn. ve Anna hn.'a ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim. Hepsi de gönlü çok temiz insan; birer iletişim ustası; mükemmel meslek erbabı kişiler. Bugün benim yüzümü nasıl güldürdülerse, Allah da onların yüzünü her daim güldürsün, İnşâallah... Sevgi ve Selâmlarımla... (Nalân Serap Özpulluk Azaklı)

Zerdam Bayan Kuaförü: Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz Nalan Serap Özpulluk Azaklı. Sizleri ve dostlarınızı ağırlamaktan mutluluk duyarız.
5/5
den...y - 03 Mart 2017 -

Çalışanlar güler yüzlü ve çok kibarlar. Hizmet ise harika, Dalgalı fön çektirdim ve manikür yaptırdım, aldığım hizmet çok iyiydi. Fiyatlar ise makul. Tavsiye ediyorym.

Zerdam Bayan Kuaförü: Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz. Firsatlarimizdan faydalanmasını istediğiniz tüm dostlarınızı ağırlamaktan mutluluk duyarız.
5/5
gök...p - 02 Mart 2017 -

Mustafa usta bir harika, teşekkürler

Zerdam Bayan Kuaförü: Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz. Firsatlarimizdan faydalanmasını istediğiniz tüm dostlarınızı ağırlamaktan mutluluk duyarız.
5/5